Çözüldü Corsair Katar Pro çift tıklama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet ULUDAĞ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar günde 5-6 defa çift tıklıyor fare bunu garantiye göndermek istiyorum, bunun testini nasıl yapıyorlar? Fareyi gönderip 1 ay bekledikten sonra arıza yok denebilmesinden dolayı bunu soruyorum.

Çözüm
Öncelikle fareyi yumuşak bir şekilde sıfırlamayı denemenizi öneririz. Bu, farenin iç belleğini temizler ve bu da genellikle yaşadığınız gibi sorunları düzelter. Lütfen aşağıdaki talimatları izleyin:

1: Farenin fişini çekin.
2: Sol ve sağ fare tıklamasını basılı tutun.
3: Sol ve sağ fareyi tutarken, fareyi takın.
4: Sol ve sağ fareyi 10 saniye basılı tutun.
5: Sol ve sağ fareyi bırakın.

Şu cevap geldi ve sorunu çözdü.
Öncelikle fareyi yumuşak bir şekilde sıfırlamayı denemenizi öneririz. Bu, farenin iç belleğini temizler ve bu da genellikle yaşadığınız gibi sorunları düzelter. Lütfen aşağıdaki talimatları izleyin:

1: Farenin fişini çekin.
2: Sol ve sağ fare tıklamasını basılı tutun.
3: Sol ve sağ fareyi tutarken, fareyi takın.
4: Sol ve sağ fareyi 10 saniye basılı tutun.
5: Sol ve sağ fareyi bırakın.

Çözüm
Bendede böyle olmuştu. Fakat sonradan tekrarladığı için garantiye gönderdim. 2 hafta sonra aradılar iade talep ettim.

Aylardır çift tıklama sorunu için fareyi üfleyerek kullanıyorum tekeride bozuldu geri yapıyorum ileri algılıyor üfleyince geçiyor bundan önceki farem tekeri aynı sorunu yaptı diye içini açmıştım padleri zarar görmüştü o yüzden artık padleri çıkarmıyorum fakat ne hikmetse bu tekniği yapınca mouse düzeldi bildiğin resete ihtiyacı varmış o zaman üfleyince nasıl ara ara düzeliyordu plasebo etkisi miydi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı