Corsair Katar Pro iade edilmeli mi?

Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Corsair Katar Pro almıştım fakat sol Click tuşu nasıl anlatsam apaçık gevşedi. Yani mesela tuşa basmadan elimi gezdiriyorum ve tuş yerinden oynuyor ve rahatsız ediyor beni. Sizce bu fareyi iade etmeli miyim? Fareyi MediaMarkt üzerinden satın almıştım ama o fiyata daha iyisi yok gibi. İade etsem yerine ne alabilirim? Servise yollasam nasıl olur?

Merhaba, Corsair Katar Pro almıştım fakat sol Click tuşu nasıl anlatsam apaçık gevşedi. Yani mesela tuşa basmadan elimi gezdiriyorum ve tuş yerinden oynuyor ve rahatsız ediyor beni. Sizce bu fareyi iade etmeli miyim? Fareyi MediaMarkt üzerinden satın almıştım ama o fiyata daha iyisi yok gibi. İade etsem yerine ne alabilirim? Servise yollasam nasıl olur?

Eğer garantisi halen varsa ki iade edebileceksen garantisi'de vardır garantiye gönder.

Valla ben corsair klavye alalı 10 gün olmuştu Mediamarkttan ve double click yapmaya başladı bir tuşu. İlk etapta servise yolluyorlar ve servis aynı ürünün yenisiyle değiştirilmesini talep edebiliyor. Stokta varsa aynı ürün, yoksa bir üst modeli, o da yoksa para iadesi yapıyorlar diye biliyorum. Club üyesiysen 28, değilsen 14 günde ürünü iade edip parasını alabiliyorsun zaten. Ama bu süreyi geçersen teknik servisin raporu sonucu ilerleniyor.

Penta bilgisayar bakıyormuş ve hiç iyi yorumlar okumadım şimdiye kadar. Corsair desteğe yazıp ondan sonra Penta Bilgisayar'a yollayacağım.

Kullanıcı hatası diyerek işten sıyırmaları korkutuyor beni.
Ürünü Media Markt'a bıraktıktan sonra servis rapor verecek. Senin için en iyi seçenek bu sanırım. Stokta varsa yenisi ile değiştirirler.

Ürünü Media Markt'a bıraktıktan sonra servis rapor verecek. Senin için en iyi seçenek bu sanırım. Stokta varsa yenisi ile değiştirirler.
Media Markt'a gidemem maalesef. Sadece direkt kargolayabilirim. Penta bilgisayarın Whatsapp destek hattı ile konuşacağım.

Dİrekt Penta'ya yollayacaksna öncesinde ara ve ürünle birlikte fatura garanti belgesi vs ne gerekiyor öğren. Yoksa direkt geri yolluyorlar kargoyu, kabul etmiyorlar. MediaMarkt aracılığıyla gönderdim ben. Bir hafta sonra geri yollamışlar hiçbir işlem yapmadan. Neymiş? Garanti belgesi içinde yokmuş. İyi bakmamışlar kutuya. MediaMarkt kutunun içinde belgesi var iyi bakın deyip tekrar Penta'ya göndermiş. Burada olan bana oldu. Klavyeyi halen bekliyorum. 20 gün oldu.

Geri
Yukarı