Corsair Katar Pro vs Corsair Harpoon RGB Pro

WalterWhite99

Hectopat
Sosyalde bu 2 fareyle ilgili 2-3 konu gördüm ama istediğim cevapları göremediğim için yeni konu açıyorum. Öncelikle Katar Pro XT, Omron 50M kullandığından ve Omron 50M modelinin çift tıklama konusunda sıkıntılı olduğu söylendiğinden Katar Pro XT modelini almayı düşünmüyorum. Bu 2 fareye dönecek olursam Katar Pro modelinin sert bir kaplaması olması, RGB aydınlatmasının fare tekerleğinde olması, makro butonları arasında mesafe bulunması ve daha hafif olmasından dolayı beni cezbediyor. Öte yandan Harpoon RGB Pro modelinde dahili profile makro atayabilmemiz ve Omron 20M Switch kullanılmasından dolayı arada kaldım. Katar Pro modelinde 30M ömürlü ismi verilmemiş bir Switch kullanılıyor. İçinde hangi Switch kullanıldığı konusunda bilgili olan var mı? Acaba çift tıklama konusunda 2 fare de beni üzmez mi? Eğer öyleyse tercihimi Katar Pro modelinden yana kullanacağım.

Harpoon RGB Pro kullanıyorum, üstündeki yapı yüzünden elimi terletiyor birazcık. Onun dışında RGB aydınlatması bayağı güçlü olduğu için gözünüz biraz acıyabilir, bir de elinize biraz sıcaklık gelebilir. İki üründe de çift tıklama hakkında bir şey duymadım. Katar Pro çok güzel bir mouse. Onu alabilirsiniz. Harpoon RGB Pro hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Harpoon RGB Pro kullanıyorum, üstündeki yapı yüzünden elimi terletiyor birazcık. Onun dışında RGB aydınlatması bayağı güçlü olduğu için gözünüz biraz acıyabilir, bir de elinize biraz sıcaklık gelebilir. İki üründe de çift tıklama hakkında bir şey duymadım. Katar Pro çok güzel bir mouse. Onu alabilirsiniz. Harpoon RGB Pro hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın. İki fare arasında çok kaldım. Katar Pro daha ucuz ve hiçbir farkları yok gibi gözüküyor. Elim 18 CM sizce elime küçük gelir mi? Birde skatez'leri iyi mi sizce?

Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın. İki fare arasında çok kaldım. Katar Pro daha ucuz ve hiçbir farkları yok gibi gözüküyor. Elim 18 cm sizce elime küçük gelir mi? Bir de Skatez'leri iyi mi sizce?

Pençe şeklinde tutacaksanız sorun olmaz ama palm tutuşu için sıkıntı olabilir. Skatez konusunda pek bilgim yok. Arkadaş zaten artılarını eksilerini yazmış. Son kararı siz vereceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı