Corsair Katar Pro vs Logitech G102 Lightsync

Herkese merhaba, ben oyuncu Mouse'u almayı düşünüyorum. Corsair Katar Pro ile Logitech G102 Lightsync arasında kaldım. Ben Valorant oyuncusuyum ve 3 senelik falan normal bir mouse kullanıyorum. Oyuncu Mouse'una geçeceğimden aimimin yükseliceğini düşünüyorum. Corsair Katar Pro sensör olarak daha iyiymiş. Logitech G102 Lightsync yorumlarında aimim çok iyi oldu diyenler var. Hangi Mouse'u alırsam aimim daha iyi olur?

Yani kısacası görsele para vermeyeceksen katar al geç. Bu arada Katar Pro'nun görünümü de kötü değil.

Herkeste sorunlu olacak diye bir şey yok. G102 Prodigy kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim şu ana kadar.

Hocam ama yeni bir mouse alacak. Sorunsuz denk gelecek diye bir şey de yok. Bu sorunlarla uğraşacağına sensörü daha iyi olan katarı alması sizce de daha mantıklı değil mi?

Herkese merhaba, ben oyuncu Mouse'u almayı düşünüyorum. Corsair Katar Pro ile Logitech G102 Lightsync arasında kaldım. Ben Valorant oyuncusuyum ve 3 senelik falan normal bir mouse kullanıyorum. Oyuncu Mouse'una geçeceğimden aimimin yükseliceğini düşünüyorum. Corsair Katar Pro sensör olarak daha iyiymiş. Logitech G102 Lightsync yorumlarında aimim çok iyi oldu diyenler var. Hangi Mouse'u alırsam aimim daha iyi olur?

Merhaba hangı fareyi aldınız bende Katar Pro ile Logitech G102 arasında kaldımda.

Geri
Yukarı