Corsair Katar Pro Wireless alınır mı?

Bütçe
550

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Alınır mı? Başka tavsiyeleriniz var mı?

Almayı düşünmüştüm. Bu yüzden araştırdığımda sensörünün kötü olduğunu okudum, vazgeçtim. Aşağıdaki ürünü öneririm size;

Türkiye'de satılmayan bir model. ConnectGame yurtdışından getirip satıyor. Pixart PMW 3335 sensör kullanıyor. Bu da HyperX Pulsefire Haste Wireless, Asus ROG Keris Wireless gibi yüksek bütçeli kablosuz farelerin bile kullandığı bir sensör.

Teşekkürler delux M800 alacağım şimdi.
Ama sizin attığınız linkteki ürün 400 TL aynı satıcıda aynı ürünün 10.000 DP olanı 300 TL.
Şu ürüne bakar mısınız tek fark DP mi?
Benim için 10k DP ile 16k DP'nin bir önemi yok.

Benim için 10k DP ile 16k DP'nin bir önemi yok.

Sadece DPI değil. Sensör farkı var. Attığınız model 3325 sensör kullanıyor. Benim yukarıda linkini verdiğim ürün 3335 sensör kullanıyor. Batarya kullanımı konusunda iyileştirmeleri var diye duydum. Pek detayını bilmiyorum.

Katar Pro ile aynı sensör var bunda. Ve 170 TL'lik kötü oyuncu fareleri de bu sensörü kullanıyor. Tavsiye etmem. 3335 sensöre sahip modeli alın.

100 IPS / 20 G hızlanma sunuyor 3325 sensör. Bu da FPS oyunlarında arkanıza hızlıca dönerken farenin algılamamasına sebep olabilir demek. 3335 sensörde ise 400 IPS / 40 G hızlanma var. Sorun yaşamazsınız. 100 TL farka fazlasıyla değiyor yani.

Tamamdır, sağ olun.
banka işlemi reddetti, halledebilirsem kaçırmayacağım :)

Kaçırmayın derim. Gördüğünüz üzere Trendyol üzerinde ConnectGame kampanya yapıyor şu anda. 730 TL civarına bulunan bir fare normal şartlarda.

1665595322985.png

Kaçırmayın derim. Gördüğünüz üzere Trendyol üzerinde connectgame kampanya yapıyor şu anda. 730 TL civarına bulunan bir fare normal şartlarda.

Connectgame kendi sitesinde bile çok daha pahalıya satıyor, elim ayağım birbirine dolaştı şu anda, almaya çalışıyorum alamıyorum. Bakiyem olmasına rağmen reddediyor.

Connectgame kendi sitesinde bile çok daha pahalıya satıyor, elim ayağım birbirine dolaştı şu anda, almaya çalışıyorum alamıyorum. Bakiyem olmasına rağmen reddediyor.

Kartınız mı reddediyor? Herhangi farklı bir karta parayı atıp o karttan satın almayı dener misiniz? Örneğin Papara, Nays gibi.

Geri
Yukarı