Corsair Katar Pro XT almayın

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Geçen yaz gibi almıştım ben bu ürünü. O zamanlar bana hem forumdakiler bol bol önerdiler hem inceleme yapan bir sürü kanalda çok güzel ürün diye tanıtmışlardı. Ben aldım bu ürünü bu hafta fark ettim ürünün mouse tekerleğini aşağıya kaydırtınca çok rahatsız edici bir ses geliyor. Biraz araştırma yaptım kronik bir problemiş zaten yazılımıda çok berbat birşey. Almayın arkadaşlar Corsair Katar Pro XT ile hayatınızda yan yana bile gelmeyin.

Bir arkadaş vardı birkaç ay önce aynı problemi yaşamıştı ben o arkadaşla tartışmıştım güzel ürün diye. Çok pişman oldum belki okuyorsa o çok haklıydı.

Geçen yaz gibi almıştım ben bu ürünü. O zamanlar bana hem forumdakiler bol bol önerdiler hem inceleme yapan bir sürü kanalda çok güzel ürün diye tanıtmışlardı. Ben aldım bu ürünü bu hafta fark ettim ürünün mouse tekerleğini aşağıya kaydırtınca çok rahatsız edici bir ses geliyor. Biraz araştırma yaptım kronik bir problemiş zaten yazılımıda çok berbat bir şey. Almayın arkadaşlar Corsair Katar Pro XT ile hayatınızda yan yana bile gelmeyin.

Bir arkadaş vardı birkaç ay önce aynı problemi yaşamıştı ben o arkadaşla tartışmıştım güzel ürün diye. Çok pişman oldum belki okuyorsa o çok haklıydı.

İnceleyenler neden övüyor sanıyorsun sponsorudur.

Geri
Yukarı