Corsair kulaklık nasıl garantiye gönderilir?

Güncelleme geçeyim 24 Ocak'ta başlayan süreç 12 Şubat'ta bitti. Ortalama her cevap arasında 2-3 gün vardı. Fatura bilgilerimi ve adresimi aldıktan sonra yenisini göndermeyi kabul ettiler fakat aynı model olmadığı için ELITE modelini teklif ettiler. DHL teslim noktalarına gidip kulaklığımı oradaki çalışanların cahilliği nedeniyle biraz uğraşarak da olsa teslim ettim. Bu sırada ARMA seçtiğim için zaten kulaklık Hollanda'dan elime 3 günde ulaşmıştı. Benim kulaklığım onlara ulaştıktan 2 gün sonra paramı da iade ettiler. Bu süreçte hiçbir sorun çekmedim. Boğaziçi bilişim denen illet firmayla uğraşacağınıza global supporta yazmak daha mantıklı.

Bir şey soracağım. Sen ürünü QP'den almana rağmen aldığın faturadaki tutarı sana Corsair'den mi iade ettiler? ELIT modelini kabul etmeme sebebin neydi? Daha yüksek bir model değil miydi yani?

Bir şey soracağım. Sen ürünü QP'den almana rağmen aldığın faturadaki tutarı sana Corsair'den mi iade ettiler? ELIT modelini kabul etmeme sebebin neydi? Daha yüksek bir model değil miydi yani?
Hayır kendimi ifade edememişim galiba, ELIET modelini kabul ettim. Ücret iadesinin sebebi benim ELITE model için ilk aşamada para ödemem. ARMA RMA'ın hızlı hali gibi düşünebilirsiniz aynı anda ben parayı ödüyorum, kulaklığı bana gönderiyorlar ben de kendi kulaklığımı gönderiyorum. RMA de önce ben gönderiyorum onlara benim kulaklığım ulaşınca onlar yenisini gönderiyor yani daha uzun sürüyor. Bunu beklemektense 1300TL ödeyip 5 gün sonra iade aldım. QP'den aldım garantisi 2 yıl devam ettiği için Corsair'e yazdım çünkü QP'ye daha önce gönderip sonuç alamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı