Corsair LL120/LL140 alınır mı? RGB fan tavsiyeleriniz

FinnPUBG

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yabancı forumlarda bu modelin RGB ışıklandırmasında sorun olduğu söyleniyor, sanırım bilgisayarı kapatıp açtığında RGB ışıklandırması kayıtlı kalmıyormuş. NZXT H700 kasamın üstüne Corsair H115i RGB Platinum takıcam arkadaki egzoz fanıda RGB yapıp kasa içerisinde güzel bir görünüm yaratmak istiyorum. Egzoz fanı olarak sizce bu modeli tercih etmeli miyim? Daha iyi öneriniz var mı? Sadece 1 adet alıcam. Bir de 120 mi 140 mı daha iyi performans verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani görüntü açısından 140 daha güzel durur. Ama ses yapar mı dersen o tarafını bilmiyorum.
Fan daha büyük olduğu için daha az ses çıkar diye tahmin ediyorum. 12cm PSU’lara göre 14cm PSU’larda durum böyleydi hatırladığım kadarıyla, ordan bağdaştırıyorum. Açıkcası kasanın yukarısında 280mm Corsair H11 RGB Platinum olucak egzos fanıda 14cm olursa çok kaba dursunda istemiyorum kasaya görsellerden bakabilirsin, Nzxt H700.

Fan daha büyük olduğu için daha az ses çıkar diye tahmin ediyorum. 12cm PSU’lara göre 14cm PSU’larda durum böyleydi hatırladığım kadarıyla, ordan bağdaştırıyorum. Açıkcası kasanın yukarısında 280mm Corsair H11 RGB Platinum olucak egzos fanıda 14cm olursa çok kaba dursunda istemiyorum kasaya görsellerden bakabilirsin, Nzxt H700.
Bence 14 cm güzel durur orada 12 cm küçük kalır sanki. Kasanın boyutu da büyük bence 14 cm al.

NZXT Aer RGB kiti öneririm. Kendim kullanıyorum tavsiye ederim. Kasa ile bir bütün olurlar üst yorumda söylendiği gibi. Bütçen biraz daha artarsa, Aer RGB 2 modelini alabilirsin.
al7zvz.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı