Corsair LL140 mm fan RGB sorunu

sedat61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim ufak bir sorunum var Corsair LL140 mm fan aldım kasamın yan kapağına penceresine takmak için fakat fanda iki tane 4 pinli giriş var biri RGB bağlantısı bunu takmadan RGB LED'ler yanmıyor bunu anakartın hangi girişine bağlacağım anlamadım.

Kasa: Cooler Master HAF 912 Advanced.
Anakart: ASUS TUF X470 GAMING Plus.

Merhaba arkadaşlar benim ufak bir sorunum var Corsair LL140 mm fan aldım kasamın yan kapağına penceresine takmak için fakat fanda iki tane 4 pinli giriş var biri RGB bağlantısı bunu takmadan RGB LED'ler yanmıyor bunu anakartın hangi girişine bağlacağım anlamadım.

Kasa: Cooler Master HAF 912 Advanced.
Anakart: ASUS TUF X470 GAMING Plus.
Anakartın üzerinde bu şekilde RGB girişi olması lazım.

Dosya Ekleri

• Cablea.jpg
    Cablea.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba benimde bir sorunum var belki bilginiz vardir Cooler master fan aldim fanlarin rgb cikislari 3 pinli ve anakartik asus rog strix b450 f uzerinde 3 pin girisi olmadigi icin baglanti yapamiyorum sadece kumandasiyla kullanabiliyorum oda cok kisitli bilgisi olan yardim ederse sevinirim

Merhaba benimde bir sorunum var belki bilginiz vardir Cooler master fan aldim fanlarin rgb cikislari 3 pinli ve anakartik asus rog strix b450 f uzerinde 3 pin girisi olmadigi icin baglanti yapamiyorum sadece kumandasiyla kullanabiliyorum oda cok kisitli bilgisi olan yardim ederse sevinirim
Yapabilecek herhangi birşey yok. Fanlarınız ARGB ama portlarınız RGB destekliyor. Ya anakartınızı değiştireceksiniz ya da kontrolcüyle kullanmaya devam edeceksiniz. 4 pinli RGB çıkışını 3 pinli ARGB çıkışına çeviren herhangi bir aparat bulunmuyor. Kontrolcünün modlarının sınırlı olduğunu düşünüyorsanız daha kaliteli bir ARGB kontrolcü alabilirsiniz. Bkz: MSI Mag Max ARGB Kontrolcü

Geri
Yukarı