Corsair LPX RAM düşük performans veriyor

Toplamda 32 GB olmak üzere 4 adet LPX modül kullanıyorum 2 yılı geçkin bir süredir. Tek bir sorun yaşamadım 2133MHz olarak da, XMP profile 1 3000MHz'de de. Dayanağınız nedir acaba? 🙂

Merakla bekliyorum bende kendim Vatan Bilgisayar'da MediaMarkt'ta çalıştım ve devam ediyorum sattığım hiçbir RAM'den geri dönüş görmedim hele hele Corsair markasında acaba bana gelende bir sorun mu var yoksa ben çok mu dikkat ediyorum onu araştırıyorum.

Merakla bekliyorum bende kendim Vatan Bilgisayar'da MediaMarkt'ta çalıştım ve devam ediyorum sattığım hiçbir RAM'den geri dönüş görmedim hele hele Corsair markasında acaba bana gelende bir sorun mu var yoksa ben çok mu dikkat ediyorum onu araştırıyorum.
2013 yılı döneminde eski sistemimde de Vengeance 1600MHz bellekler vardı ki, onlar da inanılmazdı. Kingston'ın RAM belleklerine göre hep daha iyi stabilite almışımdır. Ben de şahsen G-Skill ve Dominator bellekleri baya merak ediyorum.

Iadeyi olusturdum kingston 2x8 3200 mhz ram aldım sudanlık bir sorun yok performanstan yana ama gerçekten kimsenin sorgulandığı kontrol etmediği bir durum

Yeni konular

Geri
Yukarı