Corsair M55 vs HyperX Pulsefire vs Thermaltake IRIS vs Razer DeathAdder V2

Bütçe
300

ZİmbAbWeli

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller.
Son zamanlarda çöp Rampage mousem bozulmaya başladı ve artık yeni bir mouse alma vakti geldi. Biraz araştırmadan sonra birkaç ürün buldum ama bunların arasında kaldım. Bu ürünler:

HyperX pulsfire RAID.

Corsair M55 RGB Pro.
( CORSAIR M55 RGB Pro 12.400 DPI Oyuncu Mouse Siyah )

Thermaltake IRIS RGB.
( Thermaltake Tt Esports Irıs Rgb Optical Gaming Mouse )

Razer Viper mini (link bulamadım:D)

Razer DeathAdder V2 mini.
https://www.hepsiburada.com/razer-r...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.66.1

Ve son olarak Razer DeathAdder beyaz var yurtdışından diyor bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum onun linkide şu.

IRIS buraya uyacak bir mouse değil. Bütçeniz yeterliyse ve elinize uyuyorsa Viper Mini veya DA V2 Mini. Beyaz olan DA'dan uzak durun.

Hangisini daha çok beğendiyseniz o. DA V2 Mini veya Viper Mini.

İyi sosyaller.
Son zamanlarda çöp Rampage mousem bozulmaya başladı ve artık yeni bir mouse alma vakti geldi. Biraz araştırmadan sonra birkaç ürün buldum ama bunların arasında kaldım. Bu ürünler:

HyperX pulsfire RAID.

Corsair M55 RGB Pro.
( CORSAIR M55 RGB Pro 12.400 DPI Oyuncu Mouse Siyah )

Thermaltake IRIS RGB.
( Thermaltake Tt Esports Irıs Rgb Optical Gaming Mouse )

Razer Viper mini (link bulamadım:D)

Razer DeathAdder V2 mini.
https://www.hepsiburada.com/razer-r...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.66.1

Ve son olarak Razer DeathAdder beyaz var yurtdışından diyor bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum onun linkide şu.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Irıs buraya uyacak bir mouse değil. Bütçeniz yeterliyse ve elinize uyuyorsa Viper mini veya da V2 mini. Beyaz olan Da'dan uzak durun.

Hangisini daha çok beğendiyseniz o. Da V2 mini veya Viper mini.

Beyaz olandan neden uzak durmam gerekir.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Bilmiyorum tutuş şeklimden de haberim yok. Viper mini elime tam oturmuştu.

Geri
Yukarı