Corsair MM330 Extended vs Razer Sphex V2 vs HyperX Fury S

metehanbera

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da anladığınız gibi ben biraz sıkıştım bu konuda maalesef.
Corsair MM300 Extended
Razer Sphex V2
HyperX Fury S Mouse Pad (Large)

Fiyat konusunda sıkıntım yok. Fakat ben FPS oyuncuları için hangisinin daha iyi olabileceğini anlayamadım. Pek fazla inceleme de yok Türkiye'de. Aklımda MM300 var çünkü hem klavye hem mouse koyulabiliyor. Yani tam aradığım mousepad aslında fakat diğerleri küçükte olsa kafam karıştı. Razer'in stickerlarını bulamadım hiçbir yerde. Acaba bulabileceğim bir site, siteler var mı?
İyi günler.

Son düzenleme:
MM300 iyi bir tercih olacaktır. Ama seçeneklerin arasındaki diğer padler çok küçük, MM300 ise devasa. Böyle bir karşılaştırma elmayla armutu karşılaştırmak gibi olmuş.

Şuanda G102 ve MM300 Extended kullanıyorum, MM300 hissiyat ve görünüş olarak çok güzel öneririm.

Şuanda G102 ve MM300 Extended kullanıyorum, MM300 hissiyat ve görünüş olarak çok güzel öneririm.
Bende 402 var hocam mouse nasıl performans veriyor yani mousepad sıkıntı yaratıyor mu?

Herhalde
Razer Goliathus Control Fissure Extended

alacağım gibi gözüküyor.
Umarım iyidir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı