Corsair Penta Teknoloji garanti süreci nasıl işliyor?

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 925

WTC

Kilopat
İtopya'dan 2018 yılında aldığım Corsair sıvı soğutma arızalandı. 5 yıllık garantisi var. 2 yılı geçtiği için İtopya direkt ithalatçı firma ile iletişime geçmeniz gerek dedi. Ben de Penta Teknoloji'yi aradım. Konuştuğum kişi [email protected] mail adresine fatura, garanti ve seri no bilgilerini yollamamı istedi. Yalnız internet üzerinden araştırdığım da böyle bir mail adresini göremedim.

Sizin hiç Penta Teknoloji ile garanti süreciniz oldu mu? Attığım maile daha cevap gelmedi. Çabuk cevap gelmesini de beklemiyorum zaten. Sadece yanlış yere mail atıp süreci uzatmak istemiyorum. Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Dün mail atmıştım bugün kargo ile ürünü yollamamı istediler. Yakın olduğu için kendim gittim Penta'ya. Şimdilik sorunsuz bir şekilde kayıt açtılar ve ürünü aldılar. Tamir edildiği zaman tekrar burdan alırsın dediler. Bakalım göreceğiz. İade edilmesini istemem. Çünkü 1.000TL'ye almıştım, şimdi 2.000TL oldu.

Dün mail atmıştım bugün kargo ile ürünü yollamamı istediler. Yakın olduğu için kendim gittim Penta'ya. Şimdilik sorunsuz bir şekilde kayıt açtılar ve ürünü aldılar. Tamir edildiği zaman tekrar burdan alırsın dediler. Bakalım göreceğiz. İade edilmesini istemem. Çünkü 1.000TL'ye almıştım, şimdi 2.000TL oldu.
Sonuç nasıl oldu acaba? Ben de Penta'ya başvuracağım arıza için.

Sonuç nasıl oldu acaba? Ben de Penta'ya başvuracağım arıza için.
Değişim kararı çıktı. İtopya yalan söyleyerek ellerinde olmadığı için fatura tutarını iade etti. Beni kurdan dolayı zarara soktular. Para iadesi gerçekleştikten sonra da ürün stoklarında tekrardan gözükmeye başladı :) Haram olsun ne diyeyim....

Yeni konular

Geri
Yukarı