Corsair RM750X alınır mı?

İndirim köşesinden görmüştüm, RM850X 1000 TL civarına düşmüştü ancak sipariş veremeden bitmiş indirim.

Corsair RM750X CP-9020179-EU 750 W 80+ Gold Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri

Şimdi 750W modelini gördüm. Sanırım o da indirimde ama bu modelin herhangi bir sıkıntısı var mıdır? Bu fiyata alınır mı?

Ben CP-9020155-EU modelini kullanıyorum aşırı derecede memnunum. Benim için tek kötü yanı bu modelde 1 adet CPU, 2 adet GPU güç kablosu var. CP-9020155-EU modelinden sonra üretilen RM750X'lerde 2 adet CPU, 2 adet GPU güç kablosu var diye biliyorum.

Senin almayı düşündüğün modelde CP-9020155-EU versiyonu. Yukarıda bahsettiğim konudan sen dert etmezsen al ama ben senin yerinde olsam güncel versiyonunu tercih ederdim.

Güncel versiyonu:

Ürünü sipariş ettiniz mi? Satıcı hakkında pek iyi yorumlar yapılmamış. Sorun yaşayan insan sayısı çok.

Piyasanın en iyi PSU'larından birine alınır mı diye sorman...
Bazen bazı modellerde sorunlar olabiliyor bilgim olmadığı için sormak istedim.
Senin almayı düşündüğün modelde CP-9020155-EU versiyonu. Yukarıda bahsettiğim konudan sen dert etmezsen al ama ben senin yerinde olsam güncel versiyonunu tercih ederdim.

Güncel versiyonu:

Teşekkür ederim ben 8+8 CPU güç çıkışı var zannediyordum satıcıya bunu sormadan sipariş vermicem.
Ürünü sipariş ettiniz mi? Satıcı hakkında pek iyi yorumlar yapılmamış. Sorun yaşayan insan sayısı çok.
Henüz etmedim. Ürün problemli çıkarsa iadesiyle uğraşırım, bu fiyat için değer diye düşünüyorum. Ama bu fiyata daha iyi bir seçenek bulursam ona yönelirim.

Geri
Yukarı