Corsair RM850 cızırtı sesi

kursunmusti18

Kilopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Corsair RM850 güç kaynağımdan aynı gün içerisinde bilgisayarım kapalıyken cızırtı sesinin geldiğini fark ettim. Güç kaynağımı Power tuşundan kapatsam dahi ses gelmektedir. Ancak Power kablosunu çekip elektriğini tamamen kestiğimde ses gelmemektedir. Sizce bu ses neden gelmektedir? İade sürem geçmiş olup yeni montelemiş olmamdan dolayı iade gibi bir seçeneğim yoktur. En kısa zamanda garantiye yollamalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarım saat önce taktım güç kablosunu ve çalıştırdım. Şu an herhangi bir ses gelmiyor. Dün ben sesi fark ettiğim saatlerde yağmur yağıyordu. Acaba güç kaynağına dengesiz gelen bi elektrik akımı mı vardı? En azından haftasonu sokağa çıkma yasağı süresince test edeceğim o problem tekrarlanırsa veya devam ederse o zaman garantiye yollayacağım.

Ben de böyle değil ama bazen denk geliyorum ince bir tiz ses çıkıyor sonra kesiliyor. Oyun da oynamadığım halde. Yani sistemi kasmadığım halde. Nadiren duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı