Corsair RM850 montajı nasıl yapılır?

Pek normal değil, normal olmayan 100 derece olması değil, 100 olabilir. Mesela Noctua DH-15 gibi bir hava soğutucu kullanıyorsundur, o zaman olur, 360'lık bir sıvı soğutmada pek normal değil ama sonuçta boşta ya da oyunlarda görmeyeceksin o sıcaklıkları boşver.

Bu konuda haklısın incelemelere baktığımda yükte 420 lik sıvı soğutma ile bile bu seviyelere çıkıyor. Blender ve C4D tipi testlerde bu seviyeleri bulmaz umarım. Sistemi 3D WebGL render için de kullanacağım. Bu arada Corsair'e detaylı bir ticket bıraktım. Faturamı ve kutu içeriği görsellerini de ilettim umarım dönüş yaparlar.

Bu konuda haklısın incelemelere baktığımda yükte 420 lik sıvı soğutma ile bile bu seviyelere çıkıyor. Blender ve C4D tipi testlerde bu seviyeleri bulmaz umarım. Sistemi 3D WebGL render için de kullanacağım. Bu arada Corsair'e detaylı bir ticket bıraktım. Faturamı ve kutu içeriği görsellerini de ilettim umarım dönüş yaparlar.
Mutlaka dönerler. Ben kasamı böyle aldım. Düz panel, önde mesh panel ile değiştirmek istediğimi ilettim, bir haftada gönderdiler.

Senin elde ettiğin sıcaklıklar hava soğutucu sıcaklığı, sıvı soğutmanın daha serin olması lazım, kasa hava akışı vesaire fanlarını bir kontrol et yine de garanti olsun.

Dosya Ekleri

• photo_2023-03-06_02-47-57.jpg
    photo_2023-03-06_02-47-57.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 12
  • photo_2023-03-06_02-47-46.jpg
    photo_2023-03-06_02-47-46.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 18
Mutlaka dönerler. Ben kasamı böyle aldım. Düz panel, önde mesh panel ile değiştirmek istediğimi ilettim, bir haftada gönderdiler.

Türkiye'den satın aldın değil mi? Bu arada benim kasa genel olarak tamamen cam yapıda mesh bir alanı yok ısı çıkışı o yüzden sağlanamıyor da olabilir.

Senin elde ettiğin sıcaklıklar hava soğutucu sıcaklığı, sıvı soğutmanın daha serin olması lazım, kasa hava akışı vesaire fanlarını bir kontrol et yine de garanti olsun.
Egzoz fanı hatalı takmış olabileceğimden şüpheleniyorum. Ön kısmı kasa içine bakacak şekilde taktım. Doğru mudur?

Geri
Yukarı