Corsair RM850X PSU nasıldır?

Paister

Kilopat
RM850X (2018) modelini almayı planlıyorum. RM850 (2019) ile aralarında ki fark nedir? 2019'da çıkan daha yeni olduğu için daha sorunları, hataları çözülmüş bir versiyon mudur? RM850X biraz pahalı ama parasını hak ediyor mu sizce? RTX 3080 + i7 10700K veya Ryzen 4000 ile kullanacağım en kalitelisi olsun dedim ki sistem yanmasın. PSU yanması olayları beni çok geriyor. Eğer ürün parasını hak etmiyorsa alternatifler sunarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

Bir de merak ettiğim RTX 3080, i7 10700K, 4 DRGB 140mm fan ve Arctic Liquid Freezer II 360mm sıvı soğutmaya 850 Watt yeter mi?

Genelde yeni versiyonu sorunları çözülmüş oluyor. Yeni versiyon alsanız daha sıkıntısız olabilir. Ama zaten kaliteli bir marka sıkıntı olmaz. Ayrıca söylediğiniz sisteme de yeter.

Teşekkürler ama anladığım kadarıyla RM850X daha üst bir versiyon ve %100 Japon malı kapasitörler kullanılmış. RM850 daha yeni ve ucuz olduğu için aklım ona kayıyor. RM850X'in daha sessiz fan gibi özellikleri var. Karar veremediğim nokta yeni eski olması bir şeyi değiştirmiyorsa biraz daha para verip kalitelisini almak isterim. Eğer farklı marka almam gerekirse Asus Rog Strix 850W ile aynı fiyatta RM850X hangisi tercih edilebilir sizce?

Teşekkürler ama anladığım kadarıyla RM850X daha üst bir versiyon ve %100 Japon malı kapasitörler kullanılmış. RM850 daha yeni ve ucuz olduğu için aklım ona kayıyor. RM850X'in daha sessiz fan gibi özellikleri var. Karar veremediğim nokta yeni eski olması bir şeyi değiştirmiyorsa biraz daha para verip kalitelisini almak isterim. Eğer farklı marka almam gerekirse Asus Rog Strix 850W ile aynı fiyatta RM850X hangisi tercih edilebilir sizce?
Senin için en uygunj en mantıklı hangisi ise onu al. Zaten dediğim gibi kaliteli marka sorun çıkma ihtimali çok düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı