Elektronik Corsair Sabre Pro 349TL

Mouse kronik sorunlu uygulamasını kullanamazsınız. Çift tıklar bazen tıklamaz kafasına göre.

1675454146428.png

Bu arkadaşın dediği gibi.

Steelseries Rival 3'ten geçilir mi? Ellerim biraz büyük. Sanırım bendeki modelden daha büyük bir mouse.
Evet büyük sizinkinden bende de Viper Mini var satıp buna geçsem mi diye düşünmedim değil elim büyük olduğu için rahat edemedim Viper Mini'de. Haste düşer diye pusudayım ama düşmüyor bunu görünce alasım geldi.

Mouse kronik sorunlu uygulamasını kullanamazsınız. Çift tıklar bazen tıklamaz kafasına göre.

Eki Görüntüle 1656251

Bu arkadaşın dediği gibi.

Kendim kullandım ve şu an bir arkadaşım aktif kullanıyor öyle bir şey yok bizde.

Evet büyük sizinkinden bende de Viper Mini var satıp buna geçsem mi diye düşünmedim değil elim büyük olduğu için rahat edemedim Viper Mini'de. Haste düşer diye pusudayım ama düşmüyor bunu görünce alasım geldi.

2 saat içinde satabilsem bende Viper Mini mi satıp geçerdim direk.
Hastenin 500'den aşağı düşmesi zor.

Kendim kullandım ve şu an bir arkadaşım aktif kullanıyor öyle bir şey yok bizde.

2 saat içinde satabilsem bende Viper Mini mi satıp geçerdim direk.
Hastenin 500'den aşağı düşmesi zor.
Ben csgo valorant minecraft için almak istiyorum. Uzun yıllar kullanmak için iyimidir.
Ayrıca uzun yıllar internet kafede bloody a80 kullandım. Farkı ne olur?

Ben CS:GO Valorant Minecraft için almak istiyorum. Uzun yıllar kullanmak için iyi midir?
Ayrıca uzun yıllar internet kafede Bloody A80 kullandım. Farkı ne olur?

Elinizin boyutu büyük değilse alabilirsiniz götürür bayağı.
Bloody ile farkı hafiflik sensör skatezler gibi şeyler valorant Minecraft oynamak için harika bir mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı