Corsair Sabre Pro Champion Series 329 TL

Ben geçtim. iCUE üzerinden güncellemesini yaptım. Bir sorun çıkmadı.

Saber serisi ile katar Pro/XT karşılaştırılamaz. Saber çok önde. RGB ile arasında da ışık dışında bir fark yok. Aynı yapı mevcut.

Size kalmış. Ben üst düzey bir mouse olarak önerdim.

Hocam ne zaman geçtiniz kullanalı ne kadar oldu. İncelemeniz var mı?

Hocam mousetan memnun musunuz? Ne kadardır kullanıyorsunuz.
Hocam yaklaşık 7 aydır kullanıyorum, gerçekten kaliteli bir mouse. Zamanında şöyle bir konu açmıştım mouse ile ilgili. Öğrendiğime göre sanırım normal bir şeymiş ya da benimkinde problem olabilir bilemiyorum. Onun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Eğer alacasanız öneririm gerçekten.

Hocam yaklaşık 7 aydır kullanıyorum, gerçekten kaliteli bir mouse. Zamanında şöyle bir konu açmıştım mouse ile ilgili. Öğrendiğime göre sanırım normal bir şeymiş ya da benimkinde problem olabilir bilemiyorum. Onun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Eğer alacasanız öneririm gerçekten.

Hocam zaten normal durum sadece çok sorun yaşayan var bu yüzden çekindim forumdakiler sorun yaşamamış. Peki önerdiğiniz ayarlar var mı?

Hocam zaten normal durum sadece çok sorun yaşayan var bu yüzden çekindim forumdakiler sorun yaşamamış. Peki önerdiğiniz ayarlar var mı?
Hocam kendime göre bir DPI yaptım ve öyle kullanıyorum. 1000 Hz 1ms'de kullanıyorum. 8000 Hz kadar destekliyor.
@Yabanno Neden güldünüz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı