Çözüm Corsair Sabre Pro Firmware güncellerken brick oldu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İCUE yazılımından faremizi seçiyoruz.
ChampionsMain.png

Bu menüden "Device Settings" seçeneğini seçiyoruz.
icue update 2.jpg

Karşımıza güncelleme menüsü çıkıyor, burada "Firmware Image"a tıklayıp bilgisayardan indirdiğiniz "firmware.bin" dosyasını seçiyorsunuz ve update-a tıklıyorsunuz. Bittiğinde fare düzelmiş olmalıdır.
@Zalyat1914 bakabilirsin.

Bir tek eksik gördüğüm şey SHA ve ya Hash değerleri yok, verilse güzel olur. Eğer indirilen dosyada sıkıntı varsa üstüne onu Firmware Update yapmaya çalışırsak mouse iyice bozulabilir. Onu düşündüm.

Bir tek eksik gördüğüm şey SHA ve ya Hash değerleri yok, verilse güzel olur. Eğer indirilen dosyada sıkıntı varsa üstüne onu Firmware Update yapmaya çalışırsak mouse iyice bozulabilir. Onu düşündüm.
Onu paylaşmayı unuttum kusura bakmayın hocam. @JakerT4 keşke ilk bulduğumuzda baksaydık ah ah buna bakmadığımıza pişman oldum şimdi.

Onu paylaşmayı unuttum kusura bakmayın hocam. @JakerT4 keşke ilk bulduğumuzda baksaydık ah ah buna bakmadığımıza pişman oldum şimdi.
Hesaplayıp eklenebilir aslında program ile. Hash değerleri konudaki ile aynı olsun yeter :)

MD5
0cab2068cd671da775a1b494532b3d8c
SHA-1
9de2af1eef5aa6cd23f87c70fa4b919d9f1ba7af
SHA-256
fffcc0777dfef81ecee3677e93acb833fa9cdee6be9bc62cad437f60d162206c
Değerler VirüsTotal tarafından bulunmuştur.

Herhangi bir sorun yoksa artık tamamen kullanılabilir!

@Bnalsveee eisaemyck, @ikseroo, @Xantern, @Kiznaiver, @Lisser, @BerkayZ87, @Shuichi Tatsuo, @Lusyz sizden isteğimiz bu konuyu iyice yaygınlaştırmak. İnsanlar aldıktan sonra pişman olmasın yazık.

@DTB tekrardan uyarı için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı