Corsair Sabre RGB Pro Wireless Nasıldır?

Daha fazla  
İyi günler. Corsair Katar Pro Wireless faremi garantiye gönderdim. Distribütör stokunda aynı modelden olmadığı için bana Corsaır CH-930C111-EU Katar Pro XT Ultra Hafıf modeli ile değiştirebileceklerini söylediler. Ben de kabul etmedim. Kablosuz bir model ile aradaki farkı ödemek koşulu ile değişim yapabilirler mi diye sorduğumda bana "Corsaır CH-9313211-EU Sabre RGB Pro Champıon 26.000 Dpı Optık Sensör Siyah Kablosuz Gamıng Mouse" modelini 890 lira fark ödemem koşulu ile gönderebileceklerini söylediler. Sizce bu farkı ödemeye değer mi? Ürünü dizüstü bilgisayarda kullanacağım. Hem ofis işleri için hem de oyun için kullanacağım. Kullanan arkadaşlar, farenin taşınabilirliği ve genel kullanımı hakkında fikirlerini paylaşırabilirse memnun olurum.

Değmez hocam. Para iadesi istediğinizde ne kadar veriyorlar? O 900 lirayı iadenin üzerine koyduğunuzda çok daha iyi alternatifler için bütçe oluşturabilirsiniz.
Faremi zamanında 199 TL'ye almıştım😢 Bu sebeple 200 TL iade ediyorlar. O zaman ben söylediğiniz gibi yapayım. Alternatif modellere yöneleyim.
O fiyata değmeyecek bir fare ayrıca Firmware Update sırasında brick olabilir Sabre Pro. Toplam bütçeniz ne?
Evet ben de böyle bir kaç konu gördüm. Emin olamamıştım iyi ki konu açmışım. Bütçe olarak 900 liranın üstüne çıkmak istemiyorum doğrusu.
Ara ara Android tablette de kullandığım için bluetooth özellikli model olması benim için daha iyi olur. Fare için ayrıca konu açsam daha iyi olur sanırım. Uyarı ve tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Hangi modeli alacağımı kararlaştırınca bu konuda da belirtirim inşallah.

Faremi zamanında 199 TL'ye almıştım😢 Bu sebeple 200 TL iade ediyorlar. O zaman ben söylediğiniz gibi yapayım. Alternatif modellere yöneleyim.

Evet ben de böyle bir kaç konu gördüm. Emin olamamıştım iyi ki konu açmışım. Bütçe olarak 900 liranın üstüne çıkmak istemiyorum doğrusu.
Ara ara Android tablette de kullandığım için bluetooth özellikli model olması benim için daha iyi olur. Fare için ayrıca konu açsam daha iyi olur sanırım. Uyarı ve tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Hangi modeli alacağımı kararlaştırınca bu konuda da belirtirim inşallah.
@Famronty hocamın önerdiği fare vardı indirim olarak onu önerebilirim.

Fare çok güzel gerçekten❤️ Ancak servis ve garanti konusunda emin olamadım. Bir sorun çıktığında karşımda bir muhatap bulabilir miyim emin değilim. Satıcıya garantiye dair bir soru sordum. Bunun dışında yetkili bir servis olup olmadığını sordum. Eğer bir dönüş yapılırsa belirtirim inşallah.

Fare çok güzel gerçekten❤️ Ancak servis ve garanti konusunda emin olamadım. Bir sorun çıktığında karşımda bir muhatap bulabilir miyim emin değilim. Satıcıya garantiye dair bir soru sordum. Bunun dışında yetkili bir servis olup olmadığını sordum. Eğer bir dönüş yapılırsa belirtirim inşallah.
Bende onun için pek önermeyi tercih etmiyorum. Servis hakkında en ufak fikrim yok.

Geri
Yukarı