Corsair Sabre Pro RGB champion nasıldır?

Tamam da neden insanlık suçu işlemişim gibi tepki veriyor herkes anlamadım. Peki başka öneriniz varsa memnuniyetle bakmak isterim.

Bu sol tıkın kenarındaki makrolar sıkıntı olur mu? Yanlışlıkla basarım diye düşünmedim değil.
Birde kablosuz mouse'larda bir önyargı hakim. Kablolu ile aradaki gecikme farkı çok olur mu?

RGB olmayan modelini aldım, farenin bence tek artı noktası boyutuna göre aşırı hafif olması haricinde kullandığım en kötü Mouse'du ve double Click problemi var. Satıp Razer'a geçtim ve kesinlikle rahat ettim.

RGB olmayan modelini aldım, farenin bence tek artı noktası boyutuna göre aşırı hafif olması haricinde kullandığım en kötü Mouse'du ve double Click problemi var. Satıp Razer'a geçtim ve kesinlikle rahat ettim.
Ben de hafif mouse'a alışkınım. Birde Razer'ın ağırlığı ve pil ömrü nasıldır?

Ben de hafif fareye alışkınım. Bir de Razer'ın ağırlığı ve pil ömrü nasıldır?

Razer'da DeathAdder V2 kullanıyorum bir tık daha ağır, attığınız v2X HyperSpeed modelini ise laptop için bugün sipariş vermiştim yarın elime ulaşır kısa bir deneyimler aktarırım.

Direkt iade edin. O paraya o mouse'u nasıl aldınız cidden.
Corsair'ın kağıt üstünde özellikleri gayet iyi duruyor. 8000hz poll rate, 18 bin dpi, 74 gram ağırlık ve 50g ivmelenme. Neden bu fiyata bu kadar değmez çözemedim. Kronik bir sorunu vs. varsa bilemem ama bana mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı