Corsair SPEC-06 hava akışı nasıldır?

barkinuzunel

Hectopat
Merhaba, sistemimdeki kasayı değiştirmek istiyorum, şu an kullandığım kasa olan CM Lite 5, hava akışı bakımından çok kötü, o yüzden yeni kasa almaya karar verdim. Ancak internette SPEC-06 hava akışı konusunda pek bilgi bulamadım. Acaba hava akışı nasıldır? Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sistemimdeki kasayı değiştirmek istiyorum, şu an kullandığım kasa olan CM Lite 5, hava akışı bakımından çok kötü, o yüzden yeni kasa almaya karar verdim. Ancak internette SPEC-06 hava akışı konusunda pek bilgi bulamadım. Acaba hava akışı nasıldır? Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Bildiğim kadarıyla hava akışı iyi. Zaten Technopat Hazır sistemlerinden birisinde o kasa kullanılıyor. bütçen nedir ?

Technopat QP-Strix sistemde kullanmıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardımcı olacaktır.

Ama ona yakın bütçede P400A ve MB511 modelleride var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı