Corsair Spec-Alpha Ekran Kartı ve Sıvı Soğutma Uyumluluğu

FresHPower

Hectopat
Ben bu hafta Corsair Carbide Spec-Alpha kasasını alıyorum. Bilgisayarımda kullanacağım ekran kartı MSI GTX 1080 SEA HAWK X ve Corsair H80i v2 sıvı soğutucusu alacağım. Bu parçalar bilgisayarıma sığar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler beyler çok yardımcı oldunuz

LG-K430 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Dostum kasanın incelemesi detaylı bir şekilde @Technopat.net ele alıp inceledi. İzleseydin kasanın ne kadar büyüklükte ekran kartını alabildiğinin sorusunun cevabını çok net alabilirdin. Ben yinede bırakayım linkini izlersin umarım. İyi sosyaller.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum kasanın incelemesi detaylı bir şekilde @Technopat.net ele alıp inceledi. İzleseydin kasanın ne kadar büyüklükte ekran kartını alabildiğinin sorusunun cevabını çok net alabilirdin. Ben yinede bırakayım linkini izlersin umarım. İyi sosyaller.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilmiyordum teşekkür ederim

LG-K430 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı