Corsair Spec Delta fanlar için kablo önerisi

xphreak

Hectopat
Daha fazla  
Belirttiğim gibi elimde bir kontrolcü bir de kablo çoklayıcı örneği var. Bunları taksam acaba fanları çalıştırıp yönetebilir miyim?

Dosya Ekleri

• 31-zfVccF+L._AC_AA180_.jpg
    31-zfVccF+L._AC_AA180_.jpg
    4 KB · Görüntüleme: 51
  • 61GuTeFX-uL._AC_AA180_.jpg
    61GuTeFX-uL._AC_AA180_.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 51
Evet, kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Bilmediğim bir şey varsa ayrı.
Normalde kontrolcü yerine anakarttan yönetmeyi düşünüyordum ama ok işaretinin hangi tarafa geleceğine emin olmadığımdan kontrolcüyle hallediyim dedim. Sizce cpu_led yerine bağlayabilir miyim bunu?

Dosya Ekleri

• smart-fan5 (1).png
    smart-fan5 (1).png
    290 KB · Görüntüleme: 50
Fanların RGB'si yani ön fanların.

Onları anakarttaki RGB portuna takabilirsiniz. Ayrıca kasanıza çoklayıcı (kontrolcü) var zaten bildiğim kadarıyla. RGB kablosunun anakarta bağlanma yönünü için ekte verdiğim videdan 13. dakika 10. saniyeden itibaren yardım alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam mavi gözlü Recep Baltaş var bu arada bu videoda. @Recep Baltaş diğer videolarda tam gözükmüyor 😁

Onları anakarttaki RGB portuna takabilirsiniz. Ayrıca kasanıza çoklayıcı (kontrolcü) var zaten bildiğim kadarıyla. RGB kablosunun anakarta bağlanma yönünü için ekte verdiğim videdan 13. dakika 10. saniyeden itibaren yardım alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam mavi gözlü Recep Baltaş var bu arada bu videoda. @Recep Baltaş diğer videolarda tam gözükmüyor 😁
Evet bu videoyu incelemiştim ancak ne yazık ki benim kasamdan kontrolcü ve çoklayıcı çıkmadı o yüzden bu dertlere düştüm ve evet @Recep Baltaş sayenizde düzgün bir şekilde dizdim kasanın geri kalanını😄

Evet bu videoyu incelemiştim ancak ne yazık ki benim kasamdan kontrolcü ve çoklayıcı çıkmadı o yüzden bu dertlere düştüm ve evet @Recep Baltaş sayenizde düzgün bir şekilde dizdim kasanın geri kalanını😄

Kasanızın içinden kontrolcü çıkması gerekirdi. Aldığınız yere sorar mısınız? Sorununuz hala devam ediyor mu bu arada?

Kasanızın içinden kontrolcü çıkması gerekirdi. Aldığınız yere sorar mısınız? Sorununuz hala devam ediyor mu bu arada?
Evet ne yazık ki daha deneyemedim ve aldığım yere attığım mesaj sonucunda kontrolcünün ve fan çoklayıcının kasa içeriğine dahil olmadığını söyleyip bana içerik kağıdını attılar ve kendimin alması gerektiğini söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı