Corsair Spec Delta ilk açılışta yüksek fan sesi

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
Yeni kasa sipariş ettmiştim ve kurulumunu yaptım. Fakat kasada ki bu ses nedir? Kasayı çalıştırdığım da kasa fanı sesi 1 saniyeliğine aniden fazla çıkıyor. Sonra 1 saniye sonra hemen eski haline geliyor. Bunu neden yapıyor? Kasa tozlarını dışarı atmak için mi? Yoksa geçmiş olsun mu? Kasam da Corsair Spec Delta.

Yeni kasa sipariş ettmiştim ve kurulumunu yaptım. Fakat kasada ki bu ses nedir? Kasayı çalıştırdığım da kasa fanı sesi 1 saniyeliğine aniden fazla çıkıyor. Sonra 1 saniye sonra hemen eski haline geliyor. Bunu neden yapıyor? Kasa tozlarını dışarı atmak için mi? Yoksa geçmiş olsun mu? Kasam da Corsair Spec Delta.
İlk açılışta öyle olur normal bir durum.

Sıkıntı yok değil mi? Kriz falan geçiririm. Takıntılı bir insanom hem de fazlasıyla.
Hocam acaba ekran kartı fanları çalışıyor olmasın. Benim öyle normal de sıcaklık 60' ı geçince çalışır ama bilgisayarı açılışta kendi %100' de çalışıyor, büyük ihtimal sizin de öyledir.
Yazdığım gibi. Ve yardımcı olmaya çalışanlara bir beğeniyi çok görmeyin :D

Yeni PC aldım. Kasayı açtığım da ekran kartı tam devir de 1 saniyeliğine dönüp eski haline dönüyor. Bunun bir zararı var mı? Ya da kapatmak sağlıklı mı? Veya nereden kapatabilirim? Yoksa düzelen bir şey mi?

Geri
Yukarı