Corsair Spec Delta kasa için mesh panel aparat alabilir miyim?

Daha fazla  
Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere başlıktaki kasanın ön kapağı çıkartılabiliyor ve yarı mesh kendisi. Fakat ben daha iyi hava sirkülasyonu için tak çıkar olabilen kapağını çıkarttım. Fakat ön tarafı için mesh kapak almak istiyorum internette sadece ön kapak olarak satılan bir şey bulamadım. Özel mi yaptırmak gerekir?

Son düzenleme:
Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere başlıktaki kasanın ön kapağı çıkartılabiliyor ve yarı mesh kendisi. Fakat ben daha iyi hava sirkülasyonu için tak çıkar olabilen kapağını çıkarttım. Fakat ön tarafı için mesh kapak almak istiyorum internette sadece ön kapak olarak satılan bir şey bulamadım. Özel mi yaptırmak gerekir?
Matkapla kendin delikler açabilirsin küçük küçük.

Madem mesh istiyorsunuz, Aerocool ore falan alsaydınız.
Spec Delta göze hitap eden bir kasa.

Açıkçası kasanın hava akışının gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Stok soğutucusu ile R5 3600 kullanıyorum ve daha 60 derecenin üzerine çıkartamadım. Aynı şey ekran kartım için de geçerli, 1660 Super kullanıyorum ve onda da 70 derecenin üzerini görmedim.

Tavsiyem kasayı konumlandırdığın yeri gözden geçir. Mümkünse yerden en az 15-20 cm yukarıda tut, ayrıca ön tarafının olabildiğince açık bir ortamda kalmasını sağla, kasanın alanını herhangi bir şekilde daraltma.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum cevaplar için fakat sıcaklıkla alakalı bir şikayetim yok amacım açık olarak kullandığım fanların önüne koruma amaçlı panel yerleştirmek öneriler için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı