Corsair Carbide Spec Delta RGB kasa için filtre önerisi

FurkanKutlu

Kilopat
Corsair Carbide Spec Delta RGB kasam var ön kapak açık kullanıyorum ama filtresi olmadığı için 50 TL civarı bir filtre alacağım. Ya 12x12 3 adet filtre alacağım ya da 36x12 bir filtre alacağım. Ama filtreler direkt fanın üstünde olacağı için sürtünme yaparlar mı? Ve önerileriniz neler?

Corsair Carbide Spec Delta RGB kasam var ön kapak açık kullanıyorum ama filtresi olmadığı için 50 TL civarı bir filtre alacağım. Ya 12x12 3 adet filtre alacağım ya da 36x12 bir filtre alacağım. Ama filtreler direkt fanın üstünde olacağı için sürtünme yaparlar mı? Ve önerileriniz neler?
Neden ön kapak açık kullanıyorsun? Aynı kasaya sahibim ben kaplı kullanıyorum gayet yeterli.

Filtre için boşa para vermeyin kasa fanlarını bu şekilde yaparsanız hem daha iyi hava akışı okur hem daha iyi görünür hem de daha az tozlanır, @S.AVCI sen de yapabilirsin😁
84117FA5-EE76-48A9-AC49-26731784469E.jpeg

Yaşadığım yer çok sıcak 35 derecenin altına inmiyor. Msi Gaming Z 2060 var 77 78 derece görüyor ön kapak kapalıyken.
Sıcaklıklar normal ben Adana’da oturuyorum hava 41 dereceyi gördü ben yine de kapağı açmadım gerek yok kapağı kapalı kullanın.

Filtre için boşa para vermeyin kasa fanlarını bu şekilde yaparsanız hem daha iyi hava akışı okur hem daha iyi görünür hem de daha az tozlanır, @S.AVCI sen de yapabilirsin😁Eki Görüntüle 636471

Sıcaklıklar normal ben Adana’da oturuyorum hava 41 dereceyi gördü ben yine de kapağı açmadım gerek yok kapağı kapalı kullanın.
Gerçekten çok hoş duruyor.
Ben de deneyebilirim bunu teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı