Corsair Spec Delta RGB - Corsair H150

AckneX

Hectopat
Merhabalar. Corsair Spec Delta RGB kasa kullanmaktayım ve sıvı soğutucu almak istiyorum fakat bir sorum var. Kasamın üst tarafı 240mm sıvı soğutucu ön tarafı ise 360mm sıvı soğutucu destekliyor. Corsair H150 rgb sıvı soğutucuyu alıp kasamın ön tarafına takıp öndeki 3 rgb fanın 2'si üste 1'i arkaya gelecek şekilde monte edebilir miyim? Hem sıvı soğutucu hem de fanlar uyum sağlar mı? Veya Corsair H100 sıvı soğutucu alıp direkt üste montajını yapmak daha mı mantıklı olacaktır? İleride sistemimi güncellemeyi AM5 serisine ve NZXT H9 Flow kasaya geçmeyi düşündüğüm için 360mm sıvı soğutucu almak istiyorum.

Sistemim:
Kasa: Corsair Spec Delta RGB
Ekran Kartı : Asus RTX 2060 Dual OC
Anakart : ASUS TUF B450-PRO
İşlemci : Ryzen 5 3600

Kasa önüne montelersen eğer zaten sıvı soğutmanın yanında gelen fanlar yeterli olacaktır. Önden çıkardığın diğer fanları da egzoz olarak belirttiğin şekilde kasa üst ve arkasında değerlendirebilirsin Bir sıkıntı olmnaz. Ama kasan önce az hava alan bir kasaydı sanırım. Sana tavsiyem Custom mesh bir ön kapak satın alman.

Kasa önüne montelersen eğer zaten sıvı soğutmanın yanında gelen fanlar yeterli olacaktır. Önden çıkardığın diğer fanları da egzoz olarak belirttiğin şekilde kasa üst ve arkasında değerlendirebilirsin Bir sıkıntı olmnaz. Ama kasan önce az hava alan bir kasaydı sanırım. Sana tavsiyem Custom mesh bir ön kapak satın alman.
Evet mesh ön kapaklara baktım fakat 650 tl gibi bir fiyatı vardı. Sistemimi bir yıl içerisinde değiştirmeyi düşündüğüm için pahalı geldi açıkçası. H150'yi almayı da bir sonraki sistemimde de kullanabileceğim için istiyorum açıkçası. Eğer söylediğiniz gibi öndeki 3 adet kasanın kendi rgb fanlarını egzoz fan ve üst tarafa 2 tane fan olarak kullanabiliyorsam sipariş vereceğim, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı