Corsair Spec Delta RGB Fan Sesi

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Kasanın fan sesi biraz fazla gibi. Ortadaki fan yavaş dönüyor, diğer ikisi hızlı. Kulaklık takmazken ses duyuluyor.

BIOS veya MSI Command Center üzerinden fanlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Şahsen MSI'ın BIOS arayüzünü pek bilmiyorum ancak kurcalarsanız bulabilirsiniz.

Garantiye gidebilir. Çünkü kasa fanları bulunmuyor Corsair'ın bulunsa bile pahalı.

Sahibinden üzerinden gırla satıyorlar dostum. Arkadaş bence direk garantiye yollasın karıştırmasın.
Sıkıntı sanırım fan değil. Ekran kartımdan sürekli coil whine sesi geliyor. Ne yapmalıyım? Servise göndereyim mi?

Gönder tabi bobinleri fazla sızlatma.🙂

Sahibinden üzerinden gırla satıyorlar dostum. Arkadaş bence direk garantiye yollasın karıştırmasın.

Gönder tabi bobinleri fazla sızlatma.🙂
İnternette gördüğüm kadarıyla servisler bu bir sorun değil deyip geri gönderiyorlarmış. Durum böyleyse hiç göndermeyip sese katlanayım.

İnternette gördüğüm kadarıyla servisler bu bir sorun değil deyip geri gönderiyorlarmış. Durum böyleyse hiç göndermeyip sese katlanayım.

Varmı öyle bir şey dostum ya üründen kaynaklı bir sorun affedersin ama eşek gibi değiştirecekler.
Bedava almadınız o parçaları değiştirmek zorundalar.

Varmı öyle bir şey dostum ya üründen kaynaklı bir sorun affedersin ama eşek gibi değiştirecekler.
Bedava almadınız o parçaları değiştirmek zorundalar.
Msı'ın attığı mesaj:
Coil whine, özellikle yüksek kaliteli grafik kartı, anakartlar veya diğer elektronik cihazlar gibi yüksek performanslı bileşenlerde elektrikli bileşenlerin rezonansı nedeniyle yaygın bir fenomendir.

Cihazın performansını veya ömrünü etkilemez ve bu nedenle hatalı olarak kabul edilmez . Bobin sızıntısı hala AMD ve Nvidia'nın en son ürünlerinde bir sorundur, maalesef bunun için tutarlı ve etkili bir çözüm geliştirmemiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı