Corsair Spec-delta RGB vs Sharkoon Pure Steel RGB

Bookie

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Sharkoon Puresteel RGB 394 TL gibi bir fiyata düşmüş yanına Hydro 600W veya Cooler Master mwe 600W white V2 almayı düşünüyorum. Ortalama 800 TL oluyor ikisi kasanın görüntüsü çok hoşuma gitti.
Diğer seçenek ise Corsair Spec delta RGB 550W 80Plus içinden kendi PSU su ile geliyor ve 736 TL. Siz olsanız hangisini alırsınız sizce de puresteel çok premium bir kasa gibi durmuyor mu?
Ve de diğer sorum sizce specdeltanin içinden çıkan kasa nasıldır sanırım VS550 2018 çıkıyor. CM mwe 600W 80Plus white ile aralarında fark var mıdır? ikisi arasından hangi güç kaynağını önerirsiniz? Yardımınız için teşekkürler.

Güzel montaj yaparsanız Pure Steel fiyatına göre gerçekten muazzam bir kasa. Gerek malzeme kalitesi olsun, gerek temperli cam ve arka panel çıkarma kolaylığı olsun, almanlar konuşturmuşlar mühendisliklerini. :) Ama Spec Delta'da üzmez. Benim bu kasayı tercih etme nedenim diğer kasalar gibi sıradan değil biraz farklı görünmesiydi. Altta üç fan ve yan panelinde radyatör takma plakası felan.
Ortaya böyle bir kasa çıkıyor sonra; Bu görüntü delta rgb ile verilmiyor maalesef. :)
29BFEB54-A5FA-4E7D-B1F2-BA5AF6706F34.jpeg

Son düzenleme:
Güzel montaj yaparsanız Pure Steel fiyatına göre gerçekten muazzam bir kasa. Gerek malzeme kalitesi olsun, gerek temperli cam ve arka panel çıkarma kolaylığı olsun, almanlar konuşturmuşlar mühendisliklerini. :) Ama Spec Delta'da üzmez. Benim bu kasayı tercih etme nedenim diğer kasalar gibi sıradan değil biraz farklı görünmesiydi. Altta üç fan ve yan panelinde radyatör takma plakası felan.
Ortaya böyle bir kasa çıkıyor sonra;Eki Görüntüle 439056
Hocam teşekkürler. Puresteel siparişi verdim sanırım son indirimli ürünü almışım 523 tl oldu fiyatı. Acaba içinden çıkan fanlarla sizin kullandiklariniz arasında kalite farkı varmı ses açısından? Kontrolcuden fan hızını ayarlayabiliyor muyuz fanların?

Hocam teşekkürler. Puresteel siparişi verdim sanırım son indirimli ürünü almışım 523 tl oldu fiyatı. Acaba içinden çıkan fanlarla sizin kullandiklariniz arasında kalite farkı varmı ses açısından? Kontrolcuden fan hızını ayarlayabiliyor muyuz fanların?
Rica ederim Hocam sizde iyi fiyata almışsınız. Sharkoon'un fanları daha sessiz aigo'lara göre. Anakartınız da 3 pin A-RGB girişi ile kontrol edebiliyorsunuz RGB'leri. Muhtemelen orada ki 3 pin girişlerini de kasanın SYS FAN portuna takarak PWM olarak kontrol edebilirsiniz. Ben şahsen denemedim aigo fanları kullandığım için.
Sharkoon Pure Steel İncelemesi - Technopat Sosyal Şu sayfa da fanların detayını görebilirsiniz konuyu da incelemediyseniz inceleyip ayrıntıları sorabilirsiniz.

Ortaya böyle bir kasa çıkıyor sonra; Bu görüntü delta rgb ile verilmiyor maalesef. :)Eki Görüntüle 439056
Spec-Deltay'mış :) Bu görüntüyü Spec-Delta ile almaya çalışın bakalım :)

Rica ederim Hocam sizde iyi fiyata almışsınız. Sharkoon'un fanları daha sessiz aigo'lara göre. Anakartınız da 3 pin A-RGB girişi ile kontrol edebiliyorsunuz RGB'leri. Muhtemelen orada ki 3 pin girişlerini de kasanın SYS FAN portuna takarak PWM olarak kontrol edebilirsiniz. Ben şahsen denemedim aigo fanları kullandığım için.
Sharkoon Pure Steel İncelemesi - Technopat Sosyal Şu sayfa da fanların detayını görebilirsiniz konuyu da incelemediyseniz inceleyip ayrıntıları sorabilirsiniz.
Çok sağolun hocam güzel inceleme olmuş. Elinizdeki sharkoon fanları kullanmıyorsanız ve 2 adet satiliksa size nerden ulasabilirim

Çok sağolun hocam güzel inceleme olmuş. Elinizdeki sharkoon fanları kullanmıyorsanız ve 2 adet satiliksa size nerden ulasabilirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı