Corsair Spec Delta vs. MSI Mag Force 100R

İnceleyeğim dedim fakat telefondan imzanıza ulaşamıyorum hocam, yine de listeme ekledim. Liste kabardı ancak kasa değişiminin beni üzmeyeceğinden emin oldum artık tüm bu öneriler sonrasında. :)
Buyrun, linkini bırakayım. Bu arada telefonu yan çevirirseniz imzayı görebiliyorsunuz. :D

Bu arada telefonu yan çevirirseniz imzayı görebiliyorsunuz. :D
WOW :D şaka bir yana bunu da bilmiyordum, iyi oldu. Postu da inceliyorum en kısa sürede, çok teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim. :)

Tam 101M alacaktım ki İtopya'da aşağıdaki kasalarını indirime girdiğini gördüm. Ayrıca Amazon ve QP üzerinden de bir kasa ekledim. Fiyat ve modeli yazıyorum hangisini almalıyım? Çok fark etmeyecekse 700'e kadar çıkarım. Ama gerçekten etkileyici bir fark olursa diğerlerine de yetebilecek bir bütçem var şu an.

Corsair 275R Airflow - 660 TL - Corsair Cc-9011182-Ww 275R Airflow Tamperli Mid-Tower Gaming Case, Beyaz: Amazon.com.tr

MSI Mag Force 101M - 680 TL - https://www.hepsiburada.com/msi-mag...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.75.4

Phanteks Eclipse P400A 2 Fan - 800 TL -
THERMALTAKE Level 20 MT - 820 TL - THERMALTAKE Level 20 MT ARGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

COOLER MASTER MasterBox MB520 - 820 TL - COOLER MASTER MasterBox MB520 ARGB Tempered Glass USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA

COOLER MASTER MasterBox MB511 - 820 TL - COOLER MASTER MasterBox MB511 ARGB Tempered Glass USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA

COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh 3 Fan - 840 TL - COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA

COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh 4 Fan - 900 TL - COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Son attıklarım için indirimli fiyat mı bunlar yoksa sahte bir indirim mi? Fiyatlarını hakedenler hangileri?

@BerkayZ87 @RPM @Mithat Berhan @PanzerTR @enonertetanem

Gerçek gibi gözüküyor. Alabiliyorsan TD500'ün 4 veya 3 fanlı modelini al. Alamıyorsan Zalman N5 veya XPG Invader (birkaç fan ile birlikte).
Söylediğiniz kasa için bütçem var, sadece bir tık daha uyguna kapatmak istemiştim. Zalman N5 pek hoş gözükmedi gözüme, performansının iyi olduğuna dair yorumlar görsem de onu eledim. XPG Invader hala mümkün. Teşekkür ediyorum.

TD 500 4 fan çok güzel görünüyor, MB511 4 ARGB fan modeli de yine iyidir.

İndirim var ama PSU da alacaksınız diye biliyorum.

PSU'lu olarak bu olabilir.
Egzoz fan yok ama fiyat iyi.
Teşekkür ederim hocam. Sanırım TD500 beyaz alacağım, görünüşüne bayıldım. Beyaz kasa ve beyaz parçalar beni kendine çekiyor şu sıralar. :D Diğer parçalarım beyaz olmasa bile bu kasa sırıtır mı acaba diye düşünüyorum.
Ayrıca PSU olarak High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S) | Teknobiyotik bunu tercih ettim. 600W modeli ile arada fiyat olarak az bir fark vardı hem de ileriye dönük olur dedim.

Fazla sırıtmayacaktır. Güzel tercihler, hayırlı olsun şimdiden.
Teşekkür ederim, son halini merakla bekliyorum. Elimdeki kullanılmış ve bazıları mimli parçalardan bu parçalara geçip bir de üzerine henüz dokunmadığım kendi bütçemden 400 lirayı işlemci soğutucu için ayırabilmek beni gerçekten mutlu etti.

İşlemci soğutucu olarak ne seçtin?

Bu biraz belki seni asar ama performansı çok iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı