Corsair SSD Windows 7 Puan Sorunu ?

grc8213

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar 4-5 gün kadar önce yeni bir anakart aldım Maximus IV; Hemen puanlara baktım SSD 5,9 alıyordu, daha sonra anakartın BIOS'tan SATA 6 Gbit bölümünü aktif ettim. Puanı 7,7 ye çıktı ancak sonraki testlerde ise 7,5 ve 7,6 oldu bunun bir sebebi var mıdır. Önceki anakartımda Firmware güncellemsi yapmıştım tekrar yapmalı mıyım? Ayrıca normalde alması gereken değer sizce kaçtır?

Kod:
The setup program failed to install  one or more device drivers.
Setup will exit.

Sata 6Gb/s bağlı , AHCI açık, portlar açık. Bu arada hata oluşmasına rağmen 7.8 almaya başladı.

Eğer Aygıt yöneticisinde SATA kontrolcüsü sürücüsü Intel tarafından sağlanıyorsa tamamdır:

adszofa.jpg

Intel olark yazmaya başladı. BIOS update yaptım, sonradan kurulabildi. Recep beyin verdiği dosya şuan windows 7 de 7.9 alıyor.
Ancak Burak bey sizin daha önce SSD Update'i için verdiğiniz program şuanda SSD diskimi görmüyor; Firmware update'i için yani.
(Corsair_FieldUpdater_v1.1) programı.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı