Corsair strafe MK2 vs Corsair K70 MK2

GameEkstra Aras Kargo ile anlaşmalı. Salı günü sipariş ettim. Perşembe günü getirdiler.
Almayı düşünüyorum öneriyor musun 700 liralık fiyatına değer mi ve plastiği kalitesiz hissiyatı yaratıyor mu? Ben de sessiz bir klavye düşünüyorum yurtdışına göre fiyatı uygun eğer cevap verirsen bende almayı düşünüyorum.

Corsair bu işten anlıyor arkadaşlar. Diyeceğim tek şey bu. Şiddetle tavsiye ediyorum. Plastik alüminyum gövde farkından dolayı 600₺ verme gereği duymadım. Pişman değilim. Cherry MX Silent Switchler muazzam. GameEkstra’nın dediği gibi Türkçe geldi klavye. Sorunsuz on numara gidiyor şu anlık her şey.
Dostum ben de sipariş vermiştim, an itibariyle geldi. 2 tane giriş kablosu var ya, birini ayrıştırabiliyor muyuz yoksa 2sini bir kasaya takmak zorunda mıyız? 2. giriş kablosu RGB ile mi alakalı? Bir de renkleri değiştirdiğin programın adı nedir?
Almayı düşünüyorum öneriyor musun 700 liralık fiyatına değer mi ve plastiği kalitesiz hissiyatı yaratıyor mu? Ben de sessiz bir klavye düşünüyorum yurtdışına göre fiyatı uygun eğer cevap verirsen bende almayı düşünüyorum.
Aldın mı?

Son düzenleme:
Dostum ben de sipariş vermiştim, an itibariyle geldi. 2 tane giriş kablosu var ya, birini ayrıştırabiliyor muyuz yoksa 2sini bir kasaya takmak zorunda mıyız? 2. giriş kablosu RGB ile mi alakalı? Bir de renkleri değiştirdiğin programın adı nedir?

Aldın mı?

2. giriş kablosu klavye üzerindeki USB girişi kullanabilmek için gerekiyor, passthrough yani. RGB ile alakası yok. Klavyr üzerindeki USB girişi kullanmayacaksan gerek yok bağlamana.

2. giriş kablosu klavye üzerindeki USB girişi kullanabilmek için gerekiyor, passthrough yani. RGB ile alakası yok. Klavyr üzerindeki USB girişi kullanmayacaksan gerek yok bağlamana.
Kullanmayacağım. O yüzden aynen takmam fakat açıkta bir kablo fena görüntü kirliliği yapıyor. Kasa arkasını bile kaplıyor. Bu kabloyu ayırma yolu yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı