Corsair K70 MK2 vs ASUS K7

Kaç paran var?

Fiyatları Akakçe'den baktım fiyatları işte.

Corsair K70 MK2: 2325TL - 4914 TL
ASUS k7: 2426TL - 2874 TL.

Önerim: Bence Corsair al.

Link bırakmayı unutmuşum. Aşağıya bıraktım. Bütçem 2.5k yanında mouse de almayı düşünüyorum onun bütçeside 1K mouse seçeneklerim ise glarius model O, glarius model o wierless, SteelSeries Rival 650, SteelSeries 650 wierless ve Razer DeathAdder V2 ancak glarius model o wierless aklıma daha çok yatıyor her neyse konuyu fazla dağıtmayalım linkler aşağıda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Link bırakmayı unutmuşum. Aşağıya bıraktım. Bütçem 2.5k yanında mouse de almayı düşünüyorum onun bütçeside 1K mouse seçeneklerim ise glarius model O, glarius model o wierless, SteelSeries Rival 650, SteelSeries 650 wierless ve Razer DeathAdder V2 ancak glarius model o wierless aklıma daha çok yatıyor her neyse konuyu fazla dağıtmayalım linkler aşağıda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Bence HyperX Alloy Origins klavye ile glorious model o wireless düşünebilirsiniz. İkisini de kullanıyorum bütçenizi de aşmıyor.

K70 ile K7'nin rakip olduklarını düşünmüyorum. K70'in Switch kalitesiyle önde olduğu açık ama arada da ciddi bir fiyat farkı var. Paylaştığınız linkleri baz almayın. Gaming.gen üzerinden çok daha uyguna alınabiliyor.

Bence HyperX alloy Origins klavye ile Glorious Model O Wireless düşünebilirsiniz. İkisini de kullanıyorum bütçenizi de aşmıyor.

HyperX alloy Origins modelide güzel gözüküyor red swich olanı ancak bilek desteği olmaması benim için bir eksi ancak yine de düşünülebilir. Glarius model o wierless modelinden memnun musunuz açıkçası kablosuz ekipman almak beni biraz korkutuyor. Çok yerde şarjının azaldığında saçmalamaya başladığı ve kabloluya göre gecikme süresinin daha fazla olduğunu okudum. Ancak kablodanda kurtulmak istiyorum. Ve delikli olduğundan içerisine toz ve pislik kaçar mı kaçarsa nasıl temizlerim bunu da bilmiyorum. Aydınlatırsanız sevinirim. ( ekipmanlarımı temiz kullanırım. )

@stogro Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, içeri toz kaçma vesaire bir sorun olmuyor, kablosuz gecikme hiç yok kabloluyla arasında hiç fark yok, sadece bu modelde RGB tamamen açıkken kullanırsanız 30 saat'de falan bitiyor şarjı, ben kapalı kullanıyorum. Onun dışında klavyeye gelirsek ayrıca kalan bütçenizle bilek desteği alabilirsiniz ama ben genel olarak bilek desteklerini gereksiz buluyorum ergonomi olarak çok bir şey sağlamıyorlar.

Geri
Yukarı