Corsair Ürün Kaydı Nasıl Yapılır?

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben amazon'dan aldığım Corsair h100i v2, Corsair af120 ve sp120 geldi. Bunların ürün kaydı nasıl olacak Corsair h100i v2 5 yıl garantisi var. Corsair af120 ve sp120 onların garantisi var mı bilmiyorum. Gerekirse resimlerini atarım cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oturum açınca ürün kaydi diye bir sayfa yok. Forumundada olmadigini yazmislar. Varsa paylasin. Belki gormemisimdir.

Ürün kaydı var mı yok mu bilmiyorum ama faturası olması yeterli başka işlem yapılmasına gerek yok. RMA ile 4 kere ürün gönderdim belki daha fazla hatırlamıyorum, her seferinde ürün değişti hatta son gönderidigim ürün kargo firmasında sorun oldu (ücretsiz kargo) ürünü göndermeden yeni ürün gönderdiler bu yüzden Corsair.

Ürün kaydı var mı yok mu bilmiyorum ama faturası olması yeterli başka işlem yapılmasına gerek yok. RMA ile 4 kere ürün gönderdim belki daha fazla hatırlamıyorum, her seferinde ürün değişti hatta son gönderidigim ürün kargo firmasında sorun oldu (ücretsiz kargo) ürünü göndermeden yeni ürün gönderdiler bu yüzden Corsair.

Merhaba, gelen ürünlerde gümrükte sorun yaşadınız mı acaba? Sizden ücret talep ettiler mi?

Hocam RMA ile gelen ürünlerde vergi ödemiyorsunuz proforma faturası oluyor.

Corsair ile iletişime geçip Void Elite Wireless kulaklığım için kulaklık pedi talep etmiştim şu an stoklarında yokmuş, merakla bekliyordum gelir diye hayal oldu. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı