Corsair ve Patriot RAM'ler uyumlu olur mu?

Bu kafayla gidersen çok zarar edersin. Bir bilen abi bul sana anlatsın durumu, yardım etsin. Çok yanlış yapıyorsun.

Dostum aklında bir fikir olması gerekir. Hem sıfırı daha ucuz iken neden 2. el alasın ki? Asıl F/P sistem istiyorsan ekran kartını 2. el alman gerekir.

Hocam 50 TL fazla verin sıfır garantili alın. Ve arada MHz gibi farklılıklar var. AMD işlemcili sistem toplarsanız MHz değeri önemli.

Hocam RAM zaten sıfır kullanılmamış açılmamış bile satıcıya hediye gelmiş hazır bulmuşken ucuza indirip alayım dedim.

Hocam RAM zaten sıfır kullanılmamış açılmamış bile satıcıya hediye gelmiş hazır bulmuşken ucuza indirip alayım dedim.
Hocam işlemciniz 2666 mhz destekliyor. Attığınız ramler 2400 mhz.
Bu ramlerden 2 tane alırsanız daha iyi ve daha ucuza gelmiş olur.

Ekran kartını zaten ikinci el ve garantili olanını alacağım yanlışlıkla sıfır yazmışım fakat bulunduğum şehirde pek satan yok satan kişilerde internet kafe çıkması 1 yıl mining işlemi görmüş ekran kartları Param Güvende ile başka şehirden almayı planlıyorum.

Asıl F/P sistem istiyorsan ekran kartını 2. el alman gerekir.

Hocam işlemciniz 2666 MHz destekliyor. Attığınız RAM'ler 2400 MHz.
Bu RAM'lerden 2 tane alırsanız daha iyi ve daha ucuza gelmiş olur.

Attığım RAM'den birisi 3000 MHz diye görünüyor. Umarım yanlış anlamamamışdır.

Attığım RAM'den birisi 3000 MHz diye görünüyor. Umarım yanlış anlamamamışdır.
Biri 2400 ise 2 side 2400 olarak çalışır.

1678188179767.png

Bu 2 sinin fiyatı böyleyken arkadaşın 500e satması mantıksız geldi.

Bu kafayla gidersen çok zarar edersin. Bir bilen abi bul sana anlatsın durumu, yardım etsin. Çok yanlış yapıyorsun.

Sorunda o ya zaten. Arkadaş çevremde kimse yok internette kimi bulsam desem bulamıyorum mecburen foruma soruyorum burasıda çok uğraştırıyor bir mesaj 2 saat sonra ya cevap alır ya da hiç almaz bu konu başımı ağrıtmaya başladı insan bazen al şu işlemciyi sat hiç uğraşma böyle şeylerle garibana ne bilgisayar var ne de hayal var diyor yokluğun tam ortasındayım yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlarada teşekkür ederim cahilliğime verin sorularımı iyi günler.

Sorunda o ya zaten. Arkadaş çevremde kimse yok internette kimi bulsam desem bulamıyorum mecburen foruma soruyorum burasıda çok uğraştırıyor bir mesaj 2 saat sonra ya cevap alır ya da hiç almaz bu konu başımı ağrıtmaya başladı insan bazen al şu işlemciyi sat hiç uğraşma böyle şeylerle garibana ne bilgisayar var ne de hayal var diyor yokluğun tam ortasındayım yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlarada teşekkür ederim cahilliğime verin sorularımı iyi günler.

Dostum sana yardım etmek için buradayız. O Letgo'daki RAM'i almazsan veya bu attığım RAM'leri alırsan ben para kazanmayacağım. Sana en F/P sistemi toplamaya çalışıyoruz. Ve şu an attıklarım dışında bir F/P sistem yok.

Geri
Yukarı