Çözüldü Corsair Vengeance 8x2 3200MHz Memtest sonuçları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RuTHLeSss

Decapat
Anakart
ASUS B450M K-II
İşlemci
Ryzen 5 3600
Testleri yaptım eror vermedi galiba ama açtıktan 15 dk sonra bir testte sleeping dedi. SS aldım ne demek ve bir sorum daha var sonra HTML bir şey diyordu ona yes mi dedim hatırlamıyorum uyku sarhoşuydum SS var zaten o kısmın, bunları cevaplarsanız ve sorun var mı bakarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    705,4 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2022-07-04 194106.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-04 194106.png
    990,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Alıntısıs.PNG
    Ekran Alıntısıs.PNG
    1,2 MB · Görüntüleme: 21
  • z.PNG
    z.PNG
    1.005,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Ekran Alıntısıgf.PNG
    Ekran Alıntısıgf.PNG
    639,2 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntıszsı.PNG
    Ekran Alıntıszsı.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sondan ikinci görselde test sonuçlarının HTML uzantısıyla kaydedilmesini isteyip istemediğinizi soruyor. Ne dediğiniz pek önemli değil test zaten hatasız geçmiş. Çok iyi bir şey bu.

Test 10'da sleeping demesi normal. Test 10'un olayı bu. Belleğin tamamını belli bir düzende sıfırlıyor ve bitlerde bir değişim olacak mı görmek için bir süre bekliyor (uyuyor).

Testte hiçbir hata almamışsınız. Tasalanacak bir şey yok test sonucunuzda.
Sondan ikinci görselde test sonuçlarının HTML uzantısıyla kaydedilmesini isteyip istemediğinizi soruyor. Ne dediğiniz pek önemli değil test zaten hatasız geçmiş. Çok iyi bir şey bu.

Test 10'da sleeping demesi normal. Test 10'un olayı bu. Belleğin tamamını belli bir düzende sıfırlıyor ve bitlerde bir değişim olacak mı görmek için bir süre bekliyor (uyuyor).

Çözüm

Mavi ekran hakkında bilginiz varmı? ben testleri o yüzden yaptım bilginiz varsa profilimden konularıma bakıp yardımcı olursanız sevinirim.

Evet bilgim var fakat gördüğüm kadarıyla konunuza zaten birisi bakıyor şu an. Onun devam etmesi daha mantıklı olur, sonradan ben de dahil olursam sadece karışıklık yaratırım. Mesaj bildiriminiz gitmediyse kendisinin bir mesajına ifade bırakabilirsiniz, bildirimi alıp dönecektir konunuza.

Memtest sonuçları hakkında aklınızda başka bir soru işareti kalmadı değil mi?

Evet bilgim var fakat gördüğüm kadarıyla konunuza zaten birisi bakıyor şu an. Onun devam etmesi daha mantıklı olur, sonradan ben de dahil olursam sadece karışıklık yaratırım. Mesaj bildiriminiz gitmediyse kendisinin bir mesajına ifade bırakabilirsiniz, bildirimi alıp dönecektir konunuza.

Memtest sonuçları hakkında aklınızda başka bir soru işareti kalmadı değil mi?
Yok sağolun Furmark ve prime 95 testi yapacam orda bir kaç sorum var
1 Aynı andamı açayım
2 Prime 95 ayarım blend allmu olsum max zorlama heralde
3 Ne kadar çalıştırayım

Aynı anda yapmayın. Prime 95 hakkında pek bir bilgim yok, size öneren kişiye sormanız yerinde olacaktır. 15-20 dakika idealdir.

Geri
Yukarı