Corsair Vengeance LPX 16GB alınır mı?

Graiudus

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu link'te bu fiyattan dual kit satılan RAM'leri almalı mıyım?
Şuanda Team'in 2666 Mhrz 8 GB RAM'ini kullanıyorum. After effects gibi programlarda RAM yetersizliği yaşadığım için upgrade düşündüm fakat bu RAM aynısından piyasada olmadığı için yeni dual kit RAM alma ihtiyacım oluştu. Sizce fiyat iyi mi? Alınır mı? Site güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda Team'in 2666 Mhrz 8 GB RAM'ini kullanıyorum. After effects gibi programlarda RAM yetersizliği yaşadığım için upgrade düşündüm fakat bu RAM aynısından piyasada olmadığı için yeni dual kit RAM alma ihtiyacım oluştu. Sizce fiyat iyi mi? Alınır mı? Site güvenilir mi?
Alınır ama gelmesi uzun sürebilir.
DUAL kit değil 8x2 yazmıyor.

Beyler linkin altına bakarsanız 8x2 yazıyor resimde ve açıklamada belirtilmemiş ama aşağıda 8x2 olduğu belirtilmiş?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı