Corsair Vengeance LPX OC ile 3600'de çalışır mı?

Anakartınız destekliyorsa neden çalışmasın?
OC yapmanıza gerek yok SMP acsaniz yeter. Kızgın atan arkadaşı da anlamayamadım neden kızgın attıysa.

XMP açtığınız zaman 3600 MHZ de çalışıcaktır zaten ama overclock ile gecikme değerini düşürebilirsiniz.

Tamam teşk ederim. 4 ayda sistemimi topladım 2 parça kalmıştı anakart ve RAM onları da Gaming gecesinde aldım. Artık sabırsızlıkla bekliyorum.

Tamam teşk ederim. 4 ayda sistemimi topladım 2 parça kalmıştı anakart ve RAM onları da Gaming gecesinde aldım. Artık sabırsızlıkla bekliyorum.

Hocam olur da sistem de bir sıkıntı olabilir diye parçaları yazar mısınız? Sorun yaşamanızı istemem.

Hocam olur da sistem de bir sıkıntı olabilir diye parçaları yazar mısınız? Sorun yaşamanızı istemem.

Anakart ve RAM dediğim gibi. Ekran kartı ASUS RTX 2060S Evo, işlemci İ5 10600KF, kasa Cooler Master B511 mesh arpg kasa, işlemci soğutucu Cooler Master Hyper 212, monitör AOC 27 inç IPS ekran, fare logitech G300S. Klavye falan vardı bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…