Corsair Vengeance RGB Pro alınır mı?

Bütçe
450 TL

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Alınır, ancak şunu da alabilirsiniz:

Eğer ekosistem yapmak gibi bir düşünceniz var ise Corsair alın. HyperX'in iCUE desteği yok bildiğim kadarı ile.

Alınır, ancak şunu da alabilirsiniz:

Eğer ekosistem yapmak gibi bir düşünceniz var ise Corsair alın. HyperX'in iCUE desteği yok bildiğim kadarı ile.
İCUE nedir hocam?
8x2 alırsanız daha iyi olur.
Şimdilik o kadar bütçem yok, daha sonra almayı planlıyorum.

iCUE nedir hocam?

Corsair'in RGB aydınlatma için aygıtları eşitleyip senkronizasyon ışıklandırma ile daha estetik bir görüntü vadettiği bir RGB senkronizasyon yazılımı. Sadece Corsair ürünlerin ile senkronize kullanılabileceği bir yazılım kendisi. Eğer diğer Corsair parçalar ile senkronizasyon düşünürseniz Corsair belleği tercih edin. ASUS'taki Aura Sync ve MSI'daki Mystic Light yazılımları gibi düşünün.

Corsair'in RGB aydınlatma için aygıtları eşitleyip senkronizasyon ışıklandırma ile daha estetik bir görüntü vadettiği bir RGB senkronizasyon yazılımı. Sadece Corsair ürünlerin ile senkronize kullanılabileceği bir yazılım kendisi. Eğer diğer Corsair parçalar ile senkronizasyon düşünürseniz Corsair belleği tercih edin. ASUS'taki Aura Sync ve MSI'daki Mystic Light yazılımları gibi düşünün.
Açıklamanız icin teşekkürler, şimdilik sadece RAM ve kasayı Corsair olarak düşünüyorum, zaten tek RGB barındıran parça RAM'ler olacak fakat ileride sıvı soğutmayı Corsair almayı düşünüyorum.

Açıklamanız için teşekkürler, şimdilik sadece RAM ve kasayı Corsair olarak düşünüyorum, zaten tek RGB barındıran parça RAM'ler olacak fakat ileride sıvı soğutmayı Corsair almayı düşünüyorum.

Sadece Corsair ürünler değil, eğer mesela ARGB veya iCUE destekli RGB şeritleriniz ya da fanlarınız var ise yine iCUE ile kullanabilirsiniz. İleride sıvı soğutmayı da Corsair alıp senkronizasyon yapacaksanız zaten estetik olarak Corsair öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı