Corsair Vengeance RGB PRO RAM, Asus anakart ile uyumlu mu?

Maximus X HERO Z370 kullanıyorum ben de. Kalitesi ve itibarı tartışılmaz bence.
Şimdi farkettiğim önemli bir detay daha var. MEG ACE'in arka portlarında görüntü çıkışı yok. Bu da olası ekran kartı arızası veya satışında işlemcinin dahili grafiğini idareten kullanamayacağın anlamına geliyor.

Teşekkür ederim yorumlarınızdan dolayı... ASUS almaya karar verdim öyleyse, yani en kötü ihtimalle Corsair RAM’lerim tek renk çalışma ihtimali yüksek olur zannedersem... Buda zamanla çözülürmü orasını bilemem ama, durum bunu gösteriyor.

Teşekkür ederim yorumlarınızdan dolayı... ASUS almaya karar verdim öyleyse, yani en kötü ihtimalle Corsair RAM’lerim tek renk çalışma ihtimali yüksek olur zannedersem... Buda zamanla çözülürmü orasını bilemem ama, durum bunu gösteriyor.
Benim Anakartım'da RGB soketi bile yok. İCUE üzerinden kontrol sağlıyorum RAM için. Bence İCUE yazılımı daha güzel olur. Çok fazla aydınlatma efekti var. Her gün farklı bir aydınlatma efekti veriyorum. Corsair'in kendi yazılımı daha başarılı bence. Benim favori efektim, SEQUENTİAL çok hoşuma gidiyor.
cs.jpg

ASUS'un HERO, Rampage, Maximus serileri en üst düzey anakartlardır. Kesinlikle ASUS alın. RAM senkronizasyonu ilerideki AURA ile uyumlu olacaktır.

Elindeki RAM'leri satıp yerine üzerine bir miktar para koyup anakartla uyumlu Gskill Trident Z alırsın.
ASUS'un HERO, Rampage, Maximus serileri en üst düzey anakartlardır. Kesinlikle ASUS alın. RAM senkronizasyonu ilerideki AURA ile uyumlu olacaktır.

1350 TL ye geri iade etme şansım var RAM'leri İtopyadan almıştım görüşüp farklı RAM alternatifi istersem değiştiriceklerini düşünüyorum açıkcası iade etmeli miyim? Edersem Gskill TridentZ mi alıyım yoksa Adata XPG Spectrix D80 mi alıyım? Birde 3200 MHZ ve 3600 MHZ aralığı olarak hangisini seçeyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı