Elektronik Corsair Vengeance RGB RT 32 GB (2x16 GB) 3.600MHz C16 - 2031 TL

Braymm

Kilopat
Daha fazla  
Amazon.com.tr

Türkiye'de bu fiyata 32 GB 3600 CL16 RAM yok.

Kusura bakmayın da böyle saçma sapan bir ortamda indirim de sıcak fırsat da paylaşılmaz. Bir konu açıyoruz 10-15dk sonra onaylanıyor. İnsanların burada bulunma amacı sıcak fırsat yada indirimli ürünleri takip etmek, bu komedi sistemle bazı ciddi indirimli ve anında bitebilecek ürünleri burada paylaşmanın hiç bir anlamı kalmıyor. Sayın yöneticiler yada indirim köşesi gibi bir bölüme bu kuralı koyanlar kimse artık onlar gelip kendi ürün paylaşsın, kullanıcılar için burada ürün paylaşmanın hiç bir anlamı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Micron Rev. E-Die çıkıyor.

Silinsin.

Kusura bakmayın da böyle saçma sapan bir ortamda indirim de sıcak fırsat da paylaşılmaz. Bir konu açıyoruz 10-15dk sonra onaylanıyor. İnsanların burada bulunma amacı sıcak fırsat yada indirimli ürünleri takip etmek, bu komedi ortamda bazı ciddi indirimli ve anında bitebilecek ürünleri burada paylaşmanın hiç bir anlamı kalmıyor. Sayın yöneticiler yada indirim köşesi gibi bir bölüme bu kuralı koyanlar kimse artık onlar gelip kendi ürün paylaşsın, kullanıcılar için burada ürün paylaşmanın hiç bir anlamı yok.
Dostum sıcak indirim falan değil. Neredeyse 1 aydan fazladır bu fiyatlarda.

Konusu açıldı hocam bugün, ben de o konudan görüp satın aldım. Intel sistem kullananlar için "RT" önerilmemekte uyumluluk sıkıntıları olabiliyormuş. AMD kullananlar gönül rahatlığıyla alabilir.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı