Corsair Void Elite alınır mı?

Evet kayıyor. Beni rahatsız ediyor. Kulağımdan düşmüyor ama sanki düşecekmiş gibi hissettiriyor o yüzden de kasılıyorum.

Bana göre evet.

Hiçbir ses açık değilken tıklama sesi geliyor. Her türlü ses duyuluyor. Ama bir müzik ya da video açıldığında hiçbir şey duyulmuyor.
Şu düşmesi sıkıntıymış ya, yemek yerken yaklaşık 45 derece eğiliyorum, peki zamanla alışılacak bir durum mu?

Şu düşmesi sıkıntıymış ya, yemek yerken yaklaşık 45 derece eğiliyorum, peki zamanla alışılacak bir durum mu?

Ben 2 aydır kullanıyorum alıştım diyebillirim. Önceden düşecek diye çok korkuyordum şimdi farkında bile olmuyorum. Bir de bu kafa ayarını ne kadar sıkı yaptığınla da alakalı. Çok açarsan çok düşecektir. Ben çok sıkı yapınca rahatsız ediyor. Orta ayarda kullanıyorum dediğim gibi oluyor. Bir video çekip yemek yerken ne kadar düştüğünü gösterebilirim istersen.

Ben 2 aydır kullanıyorum alıştım diyebillirim. Önceden düşecek diye çok korkuyordum şimdi farkında bile olmuyorum. Bir de bu kafa ayarını ne kadar sıkı yaptığınla da alakalı. Çok açarsan çok düşecektir. Ben çok sıkı yapınca rahatsız ediyor. Orta ayarda kullanıyorum dediğim gibi oluyor. Bir video çekip yemek yerken ne kadar düştüğünü gösterebilirim istersen.
Valla çok iyi olur kafayı yiyecem kulaklık bulamıyorum 1 aydır

Hocam yastıkların sünger olmasından dolayı dinlediginiz müzik falan dc'de konuştuğunuz kişiye gidiyor mu? Yani kendi kulaklığınızdaki ses kendi mikrofonunuzdan yansıyor mu öyle bir sorun varmış void elite'te.
Şahsen ben öyle bir sorun hiç yaşamadım. Belki sesi %100 verince dinlediğin müzik gidebilir ancak %100 ses ile 5dk bile kullanamadım, kulaklara çok zarar verir :) %50 bile bazen rahatsız ediyor %25 %30 arasına çekiyorum. Özetle öyle bir soruna rastlamadım ben.

Hocam yastıkların sünger olmasından dolayı dinlediginiz müzik falan DC'de konuştuğunuz kişiye gidiyor mu? Yani kendi kulaklığınızdaki ses kendi mikrofonunuzdan yansıyor mu öyle bir sorun varmış Void Elite'te.

Arkadaşın dediği gibi ben de hiç öyle bir sorun yaşamadım. Müziği hiç %100'e alma ihtiyacı da duymadım çünkü sesi cidden çok fazla. %50-20 arası yetiyor bana. Bu arada mikrofonu da gerçekten çok kaliteli ve başarılı.

Wireless modelini kullanmaya başladım, bundan önce hyperx cloud 2 kullanıyordum, ancak voidin sesi çok farklı geliyor kulağıma özellikle oyunlarda boğuk bir hissiyat veriyor, bunun için ne yapmamı önerirsiniz?

Bu arada bu kulaklığın sesi, equalizer ayarı ile daha iyi hale geliyor. Yani yapmak zorundasınız bence. :) Diğer yandan oyun içi sesleri de iyi. Ancak daha iyisini arıyorsanız eğer tecrübe ettiğim alpha veya cloud 2 bakabilirsiniz. Hadi ikisi olmadı başka türlere yönelin derim.

Bu kulaklığın asıl can alıcı noktası "ergonomisi" ile ön plana çıkması. Örneğin tasarım işi ile uğraşırken bilgisayarda saatlerce zaman harcıyorum. Arka planda youtube/spotify gibi yerlerden bir yandan müzik dinliyorum ve haliyle 7-8 saat boyunca bu kulaklık kafamda aralıksız kalıyor. Uzun saatlerde bile rahatsızlık hissi vermiyor bana. Zaten bu özelliğini çok dile getirdikleri için almıştım özellikle ve dedikleri gibi doğru. Steelseries arctis serisi hiç kullanmadım, ancak kullanan arkadaşların söylediği rivayetlere göre ikisi de aynı rahatlıkta sayılabilir. Yani önceden arctis serisine alışan arkadaşlar da tercih edebilir.

Neyse özetle :)

Bu fiyat aralığında hem oyun hem konfor konusunda iyi olsun diyorsan tercih edebilirsin.
Bu fiyata bana en iyi oyun deneyimi ve ses versin diyorsan tercih etmeyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı