Corsair Void Elite alınır mı?

@Berk ync 1 sene önce 730TL'ymiş şuan 959TL.Ekonomi süper!

Kullanan arkadaşlar benimki kabloya değince birkaç saniyeliğine kapanıyor sizde de öyle bir problem var mı?
Hiç yaşamadım.
@Berk ync 1 sene önce 730TL'ymiş şuan 959TL.Ekonomi süper!

Allah aşkına 1-2 günlük indirimlerle ekonomiyi mi ölçüyorsunuz?

Allah aşkına 1-2 günlük indirimlerle ekonomiyi mi ölçüyorsunuz?

Hocam iyi misiniz? Bu ürünün normal fiyatı hiçbir zaman 960₺ olmadı. İtopya fiyatını anormal şekilde arttırmış. 5 ay önce 650₺'ye aldım ben.

voidelite.png

5 ay içinde de 500₺'ye kadar sürekli düştü. Ürünün normal fiyatı 500-700 arası. Şu anda da 500₺. Amazon'un indirimli fiyatına bakmazsanız Mediamarkt'ta bile 700₺.

Hocam iyi misiniz? Bu ürünün normal fiyatı hiçbir zaman 960₺ olmadı. İtopya fiyatını anormal şekilde arttırmış. 5 ay önce 650₺'ye aldım ben.

Eki Görüntüle 1142710

5 ay içinde de 500₺'ye kadar sürekli düştü. Ürünün normal fiyatı 500-700 arası. Şu anda da 500₺. Amazon'un indirimli fiyatına bakmazsanız Mediamarkt'ta bile 700₺.
Hocam ama o zaman şöyle bakın şuan 500TL'yse 1 sene önce an az 400TL'dir.

Hocam ama o zaman şöyle bakın şu an 500TL'yse 1 sene önce an az 400TL'dir.

Hep 500-700 arasındaydı. Bu tür ürünlerin fiyatı anlamsızca artabiliyor. Bir dönem 800-900₺ olurken birkaç ay sonra 500-600₺'lara düşüyor. Ama normal fiyatı 500-700 arası. Ekonominin iyi olmadığı ben de biliyorum ama hiç araştırmadan kafanıza göre konuşuyorsunuz.

Başka bir forumun linkini atmam doğru olur mu bilmiyorum ama çözümün yazdığı yeri nasıl bulacağınızı anlatayım. Google'a "Corsair Void Elite USB sizzle problem" yazıyorsunuz. "Sizzle problem" yerine direkt "crackling sounds" yazabilirsiniz. Orada Corsair forum sitesinde "Corsair Void RGB crackling sounds" başlıklı bir site var. Oraya giriyorsunuz. Biraz aşağılara doğru indiğinizde "Barricade" nickli bir kullanıcı maddeler halinde çözümü anlatmış. Bayağı uzun bir yazı anlarsınız zaten. Ben o maddeleri tek tek uyguladığımda sorunumu çözmüştüm.
Void 7.1 surround kablolu geçen cuma ince gecesinden 1310TL ye aldım. Bunlarda cızırtı sorununu yeni okudum. Açmadan iade edeyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı