Corsair Void Elite alınır mı?

Loxerith

Zeptopat
Katılım
9 Ocak 2021
Mesajlar
10
Hocam kabloludan yana kullandım tercihimi. Teşekkür ederim. Sebebi ise benim dizüstü bilgisayarımın Bluetooth bağlantısına güvenmemem. Çünkü arada Xbox kolunu görmemesi.

Aldınız mı kulaklığı?
Ben de almak istiyorum da biraz bilgi verir misiniz?
 
KS
sysERR

sysERR

Femtopat
Katılım
24 Ağustos 2020
Mesajlar
10
Hocam kablosuz modelini aldım. Dipses sorunu vardı Corsair forum sayfasından birinin çözüm yöntemiyle çözdüm, arkadaşımda da vardı sorun ,onda kablolu model vardı, onda da büyük oranda düzeldi. Kulaklığa gelince ses kasmak için çok iyi tasarımı çok güzel. Biraz ağır bir kulaklık onu da belirteyim. iCue üzerinden rgb ve ekolayzır ayarları yapılabiliyor. Batarya performansı rgb kapalı 8-10 saat kadar alabildim, rgb açık 6-7 saat civarı gidiyor orta ses düzeyinde. Mikrofonu güzel ama arkadaşlardan sesin biraz kısık geliyor gibi geri bildirimler aldım. Sonuç olarak memnun kaldım ama yine de dipses gibi sorunlar olmamalıydı bence Corsair gibi bir firmadan beklemezdim. Alacak olan varsa da öneririm.
 

Loxerith

Zeptopat
Katılım
9 Ocak 2021
Mesajlar
10
Hocam kablosuz modelini aldım. Dipses sorunu vardı Corsair forum sayfasından birinin çözüm yöntemiyle çözdüm, arkadaşımda da vardı sorun, onda kablolu model vardı, onda da büyük oranda düzeldi. Kulaklığa gelince ses kasmak için çok iyi tasarımı çok güzel. Biraz ağır bir kulaklık onu da belirteyim. iCUE üzerinden RGB ve ekolayzır ayarları yapılabiliyor. Batarya performansı RGB kapalı 8-10 saat kadar alabildim, RGB açık 6-7 saat civarı gidiyor orta ses düzeyinde. Mikrofonu güzel ama arkadaşlardan sesin biraz kısık geliyor gibi geri bildirimler aldım. Sonuç olarak memnun kaldım ama yine de dipses gibi sorunlar olmamalıydı bence Corsair gibi bir firmadan beklemezdim. Alacak olan varsa da öneririm.

Şu anda 700TL fiyatı var bu fiyata kablolusu alınır mı?
HS60 Pro 600TL aradaki 100TL farka değer mi?
 
KS
sysERR

sysERR

Femtopat
Katılım
24 Ağustos 2020
Mesajlar
10
Hocam arkadaşımda kablolu modeli var o da memnun. Ben biraz da rgb ve beyaz renk bir kulaklık aradığımdan da aldım. Hs60 da önerebilirim o da iyi kulaklıktır.
 
Yukarı