Corsair Void Elite alınır mı?

erayciflik

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta yazdığım Corsair Void Elite modeli İtopya'da 700 TL. Bende kulaklık almak istiyorum inceleme videosunu izledim güzel duruyor görünüşü de güzel. Kullanan var mı acaba bu paraya değer mi?

Merhaba, başlıkta yazdığım Corsair Void Elite modeli İtopya'da 700 TL. Bende kulaklık almak istiyorum inceleme videosunu izledim güzel duruyor görünüşü de güzel. Kullanan var mı acaba bu paraya değer mi?
Dip ses sorunu dışında sorunsuz ve iyi bir kulaklık diye biliyorum. O bütçe de alabileceğiniz en iyisi denilebilir.

Dip ses sorunu nasıl bir şey veya çözümü yok mu?
Diyelim müzik dinliyorsunuz kulaklıkta az bir şekilde cızırtı oluyor arkada ama sonsuza dek öyle kalmıyor arada yaşanıyor diye biliyorum. Ama tabii her void elite modelinde yok sadece bazılarında denk geliyor şans işi.

Kullanmış birisi olarak benim başımı ağrıtmıştı zamanında. Yani, sorunları var demek istiyorum yazılımsal problemlerinden dolayı tavsiye edilmiyor şu aralar ve evet, dip ses sorunu can sıkıcıydı. Ayrıca ben mikrofonundan pek memnun değildim. Şu an V2 X kullanıyorum ve oldukça memnunum, bütçenizi 900-950 bandına çekme imkanınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Burada değinmek istediğim tek nokta V2 X harici bir ses kartıyla yani USB girişle gelen bir model değil ama bu büyük bir problem değil. Anakart modelinize bağlı olarak tercihte bulunabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı