Corsair Void Elite RGB 7.1 nasıldır?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 168
  • Görüntüleme 9B
Yaklaşık 2.5, 3 yıl boyunca Wireless modelini kullanıyorum ve kullanmaya devam ediyorum memnunum hocam.
Tek yaşadığım sorun biraz bana dip ses veriyor onun dışında bir sorunu yok. Bir de geçen gün sağ tarafın pedi koptu, değiştirdim onu da. Fakat gayet normal 3 yıl kullanıyorum çünkü
Bunun wireless modeli mi?

Bu kulaklıkta dip ses, cızırtı gibi sorunlar vardı araştırdığımız kadarıyla. Kardeşim alacaktı vazgeçti Razer BlackShark V2 tercih etti 2 haftadır kullanıyor inanılmaz hafif bir kulaklık ve cızırtı, dip ses gibi sorunlarla karşılaşmadık. CS:GO'da güzel ses kasılıyor. Yalnızca mikrofon sesi bir tık tiz veriyor.

Cızırtısı çok kötü müydü?
Bu kulaklıkta dip ses, cızırtı gibi sorunlar vardı araştırdığımız kadarıyla. Kardeşim alacaktı vazgeçti Razer BlackShark V2 tercih etti 2 haftadır kullanıyor inanılmaz hafif bir kulaklık ve cızırtı, dip ses gibi sorunlarla karşılaşmadık. CS:GO'da güzel ses kasılıyor. Yalnızca mikrofon sesi bir tık tiz veriyor.
Onun da yazılımı yokmuş. Ayrıca ekosistem için istiyorum ben

Cızırtısı çok kötü müydü?
Hayır çok hafif veriyor o da her zaman olmuyor örneğin; Valorant'da ajan seçerken çıkan ses efektinden sonra anlık bir cızırtı oluşuyor ama beni rahatsız etmiyor.
Diğer oyunlarda da aynı bazı ses efektlerinden sonra anlık bir cızırtı oluşuyor bir süreliğine, sebebi de kablosuz olduğundan dolayıdır diye tahmin ediyorum ben.

Yazılımı var hocam nasıl yok ? Razer Synapse üzerinden her türlü kontrol sağlanabiliyor. Alternatif olsun diye belirttim zaten siz bilirsiniz yine de. Kolay gelsin.
Hayır çok hafif veriyor o da her zaman olmuyor örneğin; Valorant'da ajan seçerken çıkan ses efektinden sonra anlık bir cızırtı oluşuyor ama beni rahatsız etmiyor.
Diğer oyunlarda da aynı bazı ses efektlerinden sonra anlık bir cızırtı oluşuyor bir süreliğine, sebebi de kablosuz olduğundan dolayıdır diye tahmin ediyorum ben.
Sonuç olarak bu modeli alırsam beni üzer mi daha fazla bütçem yok maalesef. Uzun ömürlü olur mu?
Sonuç olarak bu modeli alırsam beni üzer mi daha fazla bütçem yok maalesef. Uzun ömürlü olur mu?

Ben Corsair Void Pro Surround kullanıyorum gayet kaliteli bir kulaklık. Süngeri falan çok güzel yumuşak temizlemeyi başarırsanız pek sıkıntı çıkmaz ama 2 yıl gibi bir süre kullanımında kulak pedlerinin dikişi açılmaya başladı.
NOT: iCUE diye yazılımı var.

Geri
Yukarı