Corsair Void Elite RGB 7.1 nasıldır?

Xantares'in kullandığı kulaklıktır.Şunu belirteyim ses kasmak kulaklığa bakmaz ve ses kasmak tek kazanma yolu değildir.Bir kulaklık alırken oyun yanında müzik performansınada bakmanızı öneririm.Corsair void serisi kaliteli ve kendini kanıtlamış ürünlerdir, bass seviyesi yüksektir buda ses kasmanıza yardımcı olur ancak müzik konusunda baya düşük.Mikrofonuda ortalama.O fiyat bandında cloud alpha veya mh752 öneririm.Void serisinin en kötü yanı ise çıkarılabilir mikrofonu yok.Tabi bu kişiye göre değişir ben rahatsız oldum.

Xantares'in kullandığı kulaklıktır.Şunu belirteyim ses kasmak kulaklığa bakmaz ve ses kasmak tek kazanma yolu değildir.Bir kulaklık alırken oyun yanında müzik performansınada bakmanızı öneririm.Corsair void serisi kaliteli ve kendini kanıtlamış ürünlerdir, bass seviyesi yüksektir buda ses kasmanıza yardımcı olur ancak müzik konusunda baya düşük.Mikrofonuda ortalama.O fiyat bandında cloud alpha veya mh752 öneririm.Void serisinin en kötü yanı ise çıkarılabilir mikrofonu yok.Tabi bu kişiye göre değişir ben rahatsız oldum.
Corsair HS60 Pro nasıldır?

Önümde 4 tane seçenek var.

1)Corsair Void Elite RGB.
2)Corsair HS60 Pro.
3)Razer Kraken Tournament Edition 7.1.
4)Logitech G533.

Sizce hangisi daha iyi?

Şu iki kulaklığa da bakmanızı öneririm.

Şu iki kulaklığa da bakmanızı öneririm.

Sinerjiden PC toplama bölümünden alıyorum bilgisayarın yanında ve 1600TL ama sadece Arctis 7 var Pro ve Wireless yok ve bütcemi aşıyor Max 650TL olması lazım.

Void Pro iyi bir kulaklık değil. Kulağa bile oturmuyor, sesler kötü geliyor ve Mikrofonu başarılı değil.

Razer TE Edition iyi bir kulaklık değil. Kulak PED'leri termal ancak THX teknolojisi başarılı değil ve Mikrofonu her RAZER kulaklığındaki gibi başarılı.

G533 alabilirsiniz; Wireless kulaklığın ne kadar büyük bir rahatlık olduğunu, alınca anlarsınız.

Önümde 4 tane seçenek var.

1)Corsair Void Elite RGB.
2)Corsair HS60 Pro.
3)Razer Kraken Tournament Edition 7.1.
4)Logitech G533.

Sizce hangisi daha iyi?
Kraken TE derdim ancak oda cok agir.Size portatif ve her platformla uyun saglayabilen ve tum kulakliklari kullanip neredeyse en memnun kaldigim CM MH752 oneririm.Ses kasmaya gelince gayet yeterli, muzik konusunda ise inanilmaz iyi cunku takstar 82 ustunden imal edildi.

Kraken'te derdim ancak oda cok agir. Size portatif ve her platformla uyun saglayabilen ve tum kulakliklari kullanip neredeyse en memnun kaldigim CM MH752 oneririm. Ses kasmaya gelince gayet yeterli, muzik konusunda ise inanilmaz iyi cunku takstar 82 ustunden imal edildi.

Maalesef Cooler Master MH752 yok :(

Void Pro iyi bir kulaklık değil. Kulağa bile oturmuyor, sesler kötü geliyor ve mikrofonu başarılı değil.

Razer'te Edition iyi bir kulaklık değil. Kulak Ped'leri termal ancak THX teknolojisi başarılı değil ve mikrofonu her Razer kulaklığındaki gibi başarılı.

G533 alabilirsiniz; Wireless kulaklığın ne kadar büyük bir rahatlık olduğunu, alınca anlarsınız.

Daha demin Logitech G533 500TL idi şimdi ise 1.500TL neden öyle oldu? Bana PC Toplamadan güzel bir kulaklık önerir misiniz? Max 700 TL olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı