Corsair Void Elite RGB 7.1 nasıldır?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 168
  • Görüntüleme 9B
Ben Corsair Void Pro Surround kullanıyorum gayet kaliteli bir kulaklık. Süngeri falan çok güzel yumuşak temizlemeyi başarırsanız pek sıkıntı çıkmaz ama 2 yıl gibi bir süre kullanımında kulak pedlerinin dikişi açılmaya başladı.
NOT: iCUE diye yazılımı var.
K70 MK2 kullanıyorum zaten. Çok iyi bir yazılım. Ekosistemin bir parçası olsun diye almak istedim aynı zamanda kaliteli olması da öyle. Fiyatı da iyi düşmüş. Ses kasması nasıl? Müzik dinlemek film izlemek vb. ?

K70 MK2 kullanıyorum zaten. Çok iyi bir yazılım. Ekosistemin bir parçası olsun diye almak istedim aynı zamanda kaliteli olması da öyle. Fiyatı da iyi düşmüş. Ses kasması nasıl? Müzik dinlemek film izlemek vb. ?
Ses kasması güzel, öyle sesi fulleyip kulaklığı masaya koyup dinleyeyim dersen çok fazla ses vermiyor (Hoparlör olarak kullanmak maksatlı). Film vb izlerken güzel kulaklığın kafamda olduğunu unuttuğum falan da oluyor.

Ses kasması güzel, öyle sesi fulleyip kulaklığı masaya koyup dinleyeyim dersen çok fazla ses vermiyor (Hoparlör olarak kullanmak maksatlı). Film vb izlerken güzel kulaklığın kafamda olduğunu unuttuğum falan da oluyor.
Baslar fln nasıl? Kaliteli olduğu izlenimini veriyor mu?
En az 2-3 yıl gider.
Eğer cızırtı problemi çok rahatsız ederse iade ederim en kötü ihtimalle.

Baslar fln nasıl? Kaliteli olduğu izlenimini veriyor mu?

Eğer cızırtı problemi çok rahatsız ederse iade ederim en kötü ihtimalle.
Şuan hiç cızırtı problemi yok benim kulaklığımda. Bass konusunda ise ben memnunum sesi fulleyip müzik açınca kulaklık titriyormuş gibi oluyor.

Attığım linkteki adımları kulaklığı bilgisayara takmadan uygula. Ben Haziran ortasında 550₺'ye aldım, memnunum.

Attığım linkteki adımları kulaklığı bilgisayara takmadan uygula. Ben Haziran ortasında 550₺'ye aldım, memnunum.
Bu modeli mi aldınız?
Orada mısınız?
Şuan hiç cızırtı problemi yok benim kulaklığımda. Bass konusunda ise ben memnunum sesi fulleyip müzik açınca kulaklık titriyormuş gibi oluyor.
Kulaklığı kendiniz taktığınız da sesi fullyince ses yüksek mi düşük mü? Hoperlör için kullanmaycağım ama yüksek ses olmasını isterim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı